Aicinām uz teorētiski praktisku tiešsaistes nodarbību ciklu par elpas dziedinošo spēku saskaņā ar Kundalinī jogas mācību Agneses Guļānes vadībā.

Elpa ir ļoti spēcīgs instruments sevis stiprināšanā, dziedināšanā, transformācijā. Elpošana dod mums ne tikai gaisu, bet arī smalku dzīvības enerģiju, prānu, kas savukārt iekustina arī visu fizisko matēriju.

Kā tu elpo, tādu dzīvi dzīvo (un attiecīgi: kādu dzīvi vēlies dzīvot, tā sāc elpot!).

NODARBĪBAS IR PIEMĒROTAS jebkuram cilvēkam, kurš vēlas iegūt pieredzi par elpas dziedinošo spēku, tādēļ ne iepriekšēja pieredze, ne zināšanas nav nepieciešamas.

Nodarbība notiks sēdus, tādēļ aicinām parūpēties par ērtu vietu sēdēšanai (iespējams, vajadzīgs būs muguras balsts, piemēram, neliels spilvens). Mugurai ir jābūt taisnai, tādēļ labāk ir sēdēt vai nu uz grīdas, vai koka krēsla ar taisnu atzveltni, bet mīkstie klubkrēsli šoreiz nebūs labi. Savai ērtībai aicinām ģērbties ērtās, dabīga materiāla drēbēs.

TIKSIMIES 1 reizi nedēļā, ceturtdienās pa dienu, no 12.00 līdz 13.00.

Pirmā reize 18.februārī, pēc tam 25.februārī, 4., 11., 18., 25.martā un 1., 8.aprīlī.

Nodarbības vadīs AGNESE GUĻĀNE

Dalības maksa (priekšapmaksa):

Viss 8 nodarbību cikls = 72,- eiro,   1 atsevišķa nodarbība 10,- eiro

Ir iespēja sākumā apmaksāt 1.nodarbību un tad izlemt par visa kursa apmeklēšanu.

Pieeju vebināriem saņemsiet pirms katras nodarbības.

Pieteikuma anketu lūdzam aizpildīt te:  https://forms.gle/gX4HETKSMGQe4AM38

Vairāk informācijas  pa tel.: 29393605 (org.), e-pasts: saskarsmecentrs@gmail.com

 

 • NODARBĪBAS NOTIKS Zoom platformā, dalībniekiem kamerām ir jābūt ieslēgtām, bet mikrofoniem izslēgtiem (ja vēlēsieties ko teikt, tad to, protams, ieslēgsiet). Tātad, lai prakse būtu droša, Agnesei ir jūs jāredz, bet liekas skaņas visiem traucēs. Ieteicams tuvumā turēt pierakstu kladi un pildspalvu, lai piefiksētu elpošanas tehniku instrukcijas, un varētu tās turpināt praktizēt mājās precīzi un nekaitējot sev. 
 • NODARBĪBU LAIKĀ mēs darbosimies praktiski, un Agnese arī stāstīs par to, kā konkrētā elpošanas tehnika iedarbojas uz cilvēku. ASTOŅU nodarbību laikā varēsiet gūt pamatizpratni par elpošanu no jogas viedokļa un katrā reizē veiksim kādus elpošanas vingrinājumus.

  Garā, dziļā elpa. Nāsis. Ritms un laiks. Mēle, svilpošana.

  Sildošas, stimulējošas un vēsinošas, nomierinošas elpošanas tehnikas.

  Segmentētā elpa un to ietekme uz domāšanu, atmiņu, smadzeņu novecošanās profilakse.

  Aizturēto elpu psihoemocionālais efekts.

 • 5., 6., 7. un 8.nodarbībā pievērsīsimies specifiskām elpošanas tehnikām saskaņā ar jūsu vēlmēm un vajadzībām, piemēram, lai stiprinātu savu eņģelisko dabu, sadzīvotu ar bailēm, attīrītu zemapziņu, attīstītu izturību un koncentrēšanās spējas, stiprinātu imunitāti, pārvaldītu dusmas, uzlabotu gremošanu un atbrīvotos no nelabuma… variāciju ir daudz.

 • ELPOJOT APZINĀTI, mēs varam mainīt savu fizisko pašsajūtu, bioķīmiskos procesus mūsu ķermenī, izprast un transformēt emocijas, sajust sevi. Elpa var ārstēt gremošanas problēmas, bezmiegu, stostīšanos, bailes un trauksmi. Elpa ir dievišķais mūsos, jo ar elpu mēs esam “sākušies”, un mūsu ceļojums uz šīs Zemes beidzas līdz ar mūsu pēdējo elpas vilcienu. Elpa veido saikni ar mūsu dvēseli.

 • APGŪT UN PRAKTIZĒT elpošanas tehnikas vienlaikus ir un nav viegli. No vienas puses elpošanas dāvanu esam saņēmuši piedzimstot, un tā ir automātiska (kaut kā jau visi elpo). Tomēr ir vērts šai prasmei veltīt laiku un uzmanību, jo apzināti elpojot mēs tiecamies vadīt savu prātu, un šajā procesā var parādīties arī nepatīkamas emocijas, kuras līdz šim ir bijušas ignorētas vai apspiestas. Tās prasa izpratni. Apzināta elpošana ved pie labākas sevis izpratnes un palīdz meditācijā.

 • Nodarbības vadīs AGNESE GUĻĀNE: “Es pati praktizēju Kundalinī jogu jau divpadsmit gadus, kā arī vadu individuālas un grupu nodarbības pieaugušajiem, bērniem un jogas nodarbības topošajām māmiņām. Mans patiesais dzīves aicinājums ir jogas terapija, kas ir specifiska un individuāli piemeklēta jogas prakse cilvēkam, lai pārvarētu kādas veselības vai dvēseliskas grūtības ar jogas instrumentu palīdzību. Šobrīd esmu pievērsusies dziedinošo skaņu pasaulei un dziedinu cilvēkus ar Tibetas dziedošajām bļodām un gongu.”

 • Svētais Augustīns ir teicis: “Mīli Dievu un dzīvo kā vēlies!”. Elpa ir dievišķais mūsos, mēs varam būt ar to kontaktā ik mirkli, ar katru elpu. Ar katru ieelpu apzināties, ka “es esmu”… bez vērtējuma, nosodījuma, īpašām gaidām vai mērķiem. Es esmu.

Uz tikšanos! Uz veselību!

Dvēseļu ceļš