Kad:
21/05/2019 @ 18:00 – 20:40
2019-05-21T18:00:00+03:00
2019-05-21T20:40:00+03:00
Cena:
40 € mēnesī
Kontakti:
Austra Savstare
pieteikties 29458969
Taro kāršu prasmju kurss (bez priekšzināšanām)

TARO kārtis ir pati populārākā un noslēpumainākā pareģošanas sistēma. Tās ir lielisks instruments sevis iepazīšanai. Ar Taro kāršu palīdzību var jau iepriekš apdomāt, izmēģināt jebkuru situāciju un samazināt dzīves neveiksmju skaitu. Taro ir sens instruments saziņai ar Visumu, ar tā informatīvo lauku. Parasti Taro kārtis izmanto dažādu sadzīvisku situāciju izskaidrošanai, atbilžu saņemšanai jebkurā dzīves situācijā, kā arī lai ieskatītos nākotnē, lai noskaidrotu notiekošā iemeslus un rastu attīstības virzienus.

Pamatkursa programma:

  • Iepazīšanās ar Taro kārtīm (taisnās kārtis) un to pareģošanas sistēmu ;
  • Kā sākt darbu ar Taro kārtīm un strādāt ar tām;
  • Kā pareizi noformulēt jautājumus, kā izlikt kārtis sev ;
  • Taro kāršu padomi, brīdinājumi, atbildes ar “Jā” un “Nē”.
  • Taro kāršu nozīmes dažādās dzīves jomās (taisnās kārtis);
  • Taro kārtis un Numeroloģija, Astroloģija;
  • Sākot ar trešo vai ceturto nodarbību praktiskā darbošanās ar kārtīm un dažādiem – vienkāršākiem un sarežģītākiem kāršu izklājumiem katrā nodarbībā;
  • Mācību materiāli (iepriekš sagatavoti) katram kursu apmeklētājam tiek izsūtīti e-pastā vai izsniegti nodarbībās
  • Nodarbību laikā uz iepriekš izdrukātiem  mācību materiāliem tiek veiktas atzīmes, piezīmes, piebildes, pasvītrojumi, izcēlumi, u.t.t. 
  • Nodarbību laikā, kursu apmeklētājiem uzdodot jautājumus pēc būtības, saņem atbildes par apgūstamo tēmu.

Pēc kursa pabeigšanas spēsiet saņemt īsu precīzu vai izvērstu precīzu atbildi uz jebkuru konkrētu jautājumu, kas skar vienkāršākās,  ikdienišķākās dzīves lietas, kā arī plašākus un dziļākus dzīves aspektus, pratīsiet patstāvīgi darboties ar Taro kārtīm, lai noskaidrotu savas atbildes, palīdzētu draugiem, draudzenēm un paziņām, kā arī sākt un sekmīgi turpināt praktizēt. Jūs ne tikai varēsiet izlikt kārtis saviem pazīstamajiem par dažādām tēmām, bet arī paši jūtami sakārtot savas dzīves jomas ieklausoties Taro kāršu padomos un iedziļinoties Taro kāršu pētījumos.

Kursā mācības ar Raidera –Vaita Taro kavu (kārtīm taisnā veidā)

Kursa sākums 8. janvārī.

Mācības notiek 2 x mēnesī, otrdienu vakaros no 18.00 līdz 20.40

Mācību ilgums 6 mēneši, 13 nodarbības

Mēneša mācību maksa 40.00 eur

Kopā par visu kursu 260.00 eur

Kursu vada Austra Savstare– praktizējošs tarologs-lenormanists; JPC Lenorman kāršu prasmju pasniedzēja; Meditatīvās saziņas pieraksts meistare-kontaktiere (Spēka Vārdi-latviskās mantras, Dziedinoši harmonizējošā dzejas terapija) ; Pašpilnviedes un pašizaugsmes praktiķe.

Citas intereses – Maģiskās plūsmas sakārtojumi ar Taro un Lenorman kārtīm, akmeņiem un zemapziņas zīmējumiem; Metaforiski ascoiatīvās kārtis, Sakrālā ģeometrija kopā ar krāsām, skaitļiem, vārdu skaņām, zīmēm – kā dziedinoši harmonizējošās vibrācijas; Sistēmiskie sakārtojumi; Rūnas, Vizualizācija un domu spēks; Astroloģija.