Numeroloģija

Tel.: 29170763

irenaru@inbox.lv


Viss ir vienots, viss ir saistīts  un uz visu var skatīties  no dažādām skatpunktiem. Tā ir pasniedzējas Irēna Rudzātes pārliecība.

Irēna Rudzāte ir darbojusies dažādās jomas, bet vislabprātāk vada seminārus un dodas ceļojumos gan pa Latviju, gan ārpus tās robežām.  Savu profesionālo darbību sākusi pedagoģijas jomā, laika gaitā ir strādājusi gan par tulku, gan organizējusi apmācības un vadījusi dažādus projektus. Vienmēr ir interesējusi garīgā pilnveidošanās, tāpēc pēc maģistra grāda iegūšanas LU Ekonomikas fakultātē studēts  Baltijas astroloģijas skolā, kur apgūta astroloģiskās medicīnas programma. Paralēli papildinātas zināšanas arī dažādās ezotēriskas jomās – iegūti dabiskās dziedināšanas Reiki 1. un 2. pakāpes sertifikāti, saņemta iniciācija un apgūtas praktiskās iemaņas darbā ar Baltu enerģētiskajām zīmēm.   Zināšanas mums dotas tādēļ, lai ar tām padalītos ar citiem un, vadot  numeroloģijas, kristālterapijas, astroloģijas, pašmasāžas nodarbības un organizējot un vadot sakrālos ceļojumus Latvijā un citās zemēs,  Irēna īsteno šo principu dzīvē.  

Detalizētāk par Irēnas darbību var uzzināt sazinoties pa tālruni 29170763 vai SIA ,,Dabas joga” mājas lapā http://dabas-joga.wixsite.com/start un facebook https://www.facebook.com/dabasjoga/

Santa Ūdre
Marija Blūma - Kauliņa