Mēs piedāvājam samērā delikātu tēmu – TARO MANARA erotiskās kārtis, kuras ir nodēvētas itāļu mākslinieka Milo Manaras vārdā, kurš pazīstams kā erotisko komiksu autors. Tās pirmo reizi izdeva 2000. gadā.

Šodien tieši Manaru dēvē par labāko Taro, lai izskatītu mīlas attiecību nianses un slēptās šķautnes. Kārtis stāsta par mīlestības mākslu un attiecību izpausmēm starp vīrieti un sievieti. Cik par šīm kārtīm nav dzirdēti pretrunīgi viedokļi! Kādam šīs kārtis izraisa nosodījumu, kāds atkal tieši šo kāršu kavu nosauks kā pašu smalkāko un precīzāko instrumentu personīgo attiecību izskatīšanā.

Ja Jūs ieskatīsities šajās kārtīs, tad redzēsiet, ka katra kārts parāda vīrieša un sievietes savstarpējās attiecības. Šīs kārtis ir unikālas ar to, ka īpaši akcentēti atspoguļo šo personāžu uzvedību, to pārdzīvojumus, jūtas, domas,  vīrieša un sievietes savstarpējo mijiedarbību. Taro Manara ilustrācijas ir ļoti dzīvas, dinamiskas, un tās atspoguļo ne tik daudz notikumu plānu, cik gan psiholoģisko: mēs redzam ko jūt un par ko domā varoņi, to žestos, apģērba detaļās, apkārtējā vidē ir ļoti daudz nianšu, ko var ņemt vērā, pētot attiecības.

Kursu norise:

1) Izzināsim 22 centrālās arhetipiskās tēmas cilvēka mīlestības ceļojumā, kuras ilustrē mīlestības izpratni visās tās dimensijās (eros, filos, agape).

2) Izzināsim 56 mazo arkānu kārtis,  kuras atbilst astroloģiskiem simboliem un četriem elementiem – uguns, ūdens, zeme, gaiss.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Pasniedz: Zanda Erbss

Kopējais stundu skaits: 50 h,  10 reizes pa 5h

Mācības notiks mēneša pēdējā sestdienā, sākot no 22.02.2020

Laiks: 10.00. – 16.00. (viena stunda pārtraukums)

Maksa: viena reize (5 h) – 30 eiro.

 

Ievadkurss Dziedniecībā un Taro
Skaitļi par attiecībām