Back to Top

Piedāvājam dažādas apmācības gan klātienē, gan tiešsaistē, kurus pasniedz pieredzes bagāti un zinoši pasniedzēji. Apmācību formāts būs dažāds: kursi, semināri un atsevišķas lekcijas. Atsevišķās programmās tiks izsniegts arī skolas sertifikāts. Lūdzu sekojiet informācijai mūsu mājas lapā!

Kursi / Semināri

16.09.2023 MĀJU SISTĒMA / Astroloģijas skola

4 MĒNEŠU KURSS

Vārds “māja” nāk no latīņu valodas “Dominus”, kas nozīmē Dievu. No tā izriet, ka mājas par zodiaka zīmēm, tas ir kaut kas iepriekšējs, pārāks un, protams, vērts pievērst uzmanību.

Astroloģisko māju sistēma balstās uz debesu sfēru karti, dalot debesis uz 12 nevienādām daļām. Ja zodiaka zīme izriet no Zemes kustības ap Sauli, tad mājas ir noteiktas ar Zemes kustību ap tās asi.

Mājas nosaka galvenos notikumus dzīvē. Tās, tāpat kā planētas un citi rādītāji, atrodas noteiktā zodiaka zīmē, tāpēc  notikumu attīstība būs saistīta ar Zodiaka zīmes tendencēm.

Horoskops mūsdienu izpratnē astroloģijā ienāca ne vēlāk kā V gs. sākumā pr. Kr. Taču māju sistēma astroloģijā ienāca tikai hellēnisma periodā. 

Horoskopa mājas atklāj dzīves tēmas, kas cilvēku motivē realizēties un atrast savas dzīves piepildījumu. Horoskopa mājas nosaka notikumus un situācijas mūsu dzīvē.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

26.09.23 Meistarklase *SIRDSTELPAS MINERĀLI*

 • Minerāli – palīgi atvērt sirdi un dziedēt aizvainojumus
 • Sirdslietas ar rozā kvarcu un ne tikai
 • Sirdstelpas žoga nojaukšana vai vismaz vārtiņu ierīkošana

Brīžam šķiet, ka esam zaudējuši atmiņu par to, kā un kas tas ir “mīlēt”, un patiesībā mūsu dvēseles uzdevums ir to iemācīties no jauna. Cilvēki meklē atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, mierinājumu, iedvesmu vai dziedināšanu. Kāpēc gan neizmantot iespēju vērsties pie mūžsena resursa – minerālu un kristālu pasaules?

Dosimies ceļojumā uz Sirdstelpu – vērsim to vaļā, ieiesim savā Sirdstemplī, mēģināsim nojaukt žogus, ja tādi sabūvēti, vai vismaz kaut nedaudz pavērt vārtiņus. Paskatīsimies, kas tur iekšā, kas jāpalaiž laukā, kas jāsamīļo un kam jāiedod vieta šeit un tagad. Ļausimies savu sajūtu pasaulei un krāsaino kristālu burvībai. Pastrādāsim ar sevi un priekš sevis un mazliet iepazīsim minerālus, kas palīdz kausēt sirds ledu, dziedēt aizvainojumus un atvērt sirdi mīlestībai. Jā, un arī izšķirties ar godu…

Pieteikties uz meistarklasi:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

30.09.2023 *ONLINE* VĒDISKO EZOTERISKO zinību kurss 2023./2024.mācību gads

10 mēnešu kurss

Ja vēlies apgūt vēdisko un ezoterisko zināšanu kopumu, piedāvājam 10 mēnešu kursu! Zināšanas, kuras reāli palīdz vieglāk un harmoniskāk izprast sevi, dzīves notikumus un likumsakarības, veidot harmoniskas ģimenes attiecības, justies, kā vajadzīgam un mīlētam cilvēkam šajā laikā un vietā!
Katrā nodarbībā atvērsimies Meditācijai.

Vēdisko ezoterisko zinību kursa mērķis:
Sniegt intelektuālas un praktiskas zināšanas par cilvēka mijiedarbību ar planētas redzamo un neredzamo daļu. Veidot izpratni par cilvēka iekšējās būtības ciešo saikni ar notikumiem ārpusē. Palīdzēt iepazīt un izzināt sevi, kā Visuma daļu vienotā veselumā. Atpazīt, ieraudzīt, pieņemt un transformēt traucējošos faktorus (dogmas, aizspriedumus, traumas un maskas, ilūzijas) sevī un dzīvē kopumā.
Lai top Gaisma,
Un Gaisma ir tur, kur ES ESMU.
ES ESMU TAS KAS ES ESMU!
Un kamēr ES ESMU pasaulē,
ES ESMU Gaisma pasaulei.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

01.10.2023 URĀNISKĀ ASTROLOĢIJA (Hamburgas Skola) Krievu val. 2023./2025.māc.g.

Urāniskā (Hamburgas skolas) astroloģija – bez priekšzināšanām klasiskajā astroloģijā 

2 gadu apmācību cikls  180h, notiks sestdienās vai svētdienās

Pēc apmācībām spēsiet patstāvīgi strādāt un konsultēt.

 • Kursa sākums 01.10.2023
 • Mācības notiek 2 x mēnesī sestdienās vai svētdienās (gada grafiks būs pieejams mācību kalendārā) no 11.00 līdz 17.00 (ar pusdienu pārtraukumu) 
 • Mācību ilgums 18 mēneši – 180 mācību stundas  (viss kurss), divi mācību gadi
 • Pirmais gads: HA astroloģijas pamati, tehnika. 2.gads: dažāds tēmas.  
 • Mēneša mācību maksa 90.00 eur  
 • Viena mācību gada maksa  810.00 eur
 • Pēc kursa noklausīšanās tiek saņemta Mācību centra Saskarsme Apliecība
 • Apmācības ir paredzētas klātienē, bet notiks saskaņā ar valstī noteiktajiem likumiem (ja būs nepieciešams, tad notiks online)
 • Pasniedzēja Vera Spirina –  Baltijas Astroloģijas skolas pasniedzēja kopš 2001.gada, HA astroloģijas doktors kopš 2008.gada. Ārste – pediatre, medicīnas astroloģijas pasniedzēja.
 • Ja rodas jautājumi, rakstiet: saskarsme.inst@inbox.lv  vai zvaniet 29458969
 • Mācības notiks krievu valodā

Datumi 2023./2024.māc.g.: 01.10., 21.10.; 12.11, 26.11.;  03.12, 10.12.;  07.01., 27.01.; , 04.02, 24.02.; 03.03, 23.03.; 07.04, 27.04.; 04.05., 19.05; 02.06., 09.06.

Pieteikšanās notiek aizpildot anketu  – Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

01.10.23 *ONLINE* Numeroloģijas kurss “Ciparu mistērijas – no A – Z” 2023./2024.māc.g.

8 mēnešu kurss

Ja izpratīsi savu ciparu liktenīgo nozīmi – varēsi auglīgi darboties sevis un citu labā. Dzīve uz zemes kļūs saprotamāka, vieglāka un patīkama!
Netici?  Nāc, iepazīsties un apgūsti Numeroloģiju no pašiem pamatiem!

Ar 2023. gada.  01.oktobri piedāvājam apgūt PRAKTISKO NUMEROLOĢIJU – instrumentu savas dzīves prognozēšanai un pārvaldīšanai.

Pārpilnības Alķīmijā mācība par skaitļiem ieņem īpašu vietu. Senie gudrajie zināja katra skaitļa noslēpumu, viņi to redzēja, apzinājās un prata pielietot. Precīzi aprēķini palīdz noteikt dzīves ceļā gaidāmos šķēršļus un veidus, kā tos pārvarēt, saskatīt savas iekšējās vajadzības, apgūt bioenerģētiskās matricas kodēšanu un veiksmīgi, laimīgi nodzīvota mūža algoritmu. Numeroloģija sniedz izpratni par daudzām lietām – kā izvēlēties īsto brīdi darba sākšanai, kā izveidot harmoniskas savstarpējās attiecības, apzināt savus uzdevumus matricas algoritma ietvaros, iespējamo slimību palaišanas vai apturēšanas mehānismus. Kā arī – darbošanās ar numeroloģiju palīdz attīstīt intuīciju, izprast debess spīdekļu ietekmi uz cilvēka apziņu un uzvedību.

 

Pieteikties: Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

04.10.2023 *ONLINE* OŠO DZEN TARO KURSS 2023./2024.māc.g.

8 mēnešu kurss

Ošo Dzen Taro ir transcendentāla sevis atklāšana, kas atspoguļo pašreizējo brīdi, rāda to, kas notiek šeit un tagad, bez prāta salīdzināšanas un kritizēšanas.

Šodien cilvēki arvien vairāk uzzin par apzinātības nozīmīgumu. Kāds pie tā nonācis, jo sapinies ikdienas un prāta tīklos, sajūtot neirozi, neapmierinātību un nospiestību. Kāds to ir atklājis, jo tā ir bijusi dabiska tiecība, kas saistīta ar sevis meklējumiem. Bet tad, kad apzinātība kļūst svarīga cilvēka dzīvē, tad to izzināt, izjust, saprast ir skaists ceļojums ceļā pie sevis. Apzinātības Dzen Taro kārtis palīdz cilvēkam atklāt viņa iespējas, potenciālu, meditatīvo pusi.

Katra Arkāna tēma atklāj kādu no mūsu patiesās būtības potenciāla un reizē sniedz dziedinošu sajūtu, palīdzot iziet no prāta radītiem maldiem.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

10.10.23 *ONLINE* AUGU ZINĪBAS II

Lekcijas onlain vidē + praktiska saelpošanās ar augiem.  

IEPAZĪSIET ārstniecības augus, to enerģētisko aktivitāti un sakrālās īpašības, kas var noderēt gan ikdienas lietošanā, gan fiziskās veselības un psihes veseluma uzlabošanā, gan augu rituālos, pirts procesos un citur. 

Plānotie vebināru laiki 2023./ 24. gada ciklā – otrdienu vakari, sākot no 10.oktobra līdz 20.februārim, plkst. 19.00 – 21.45 (beigu laiks aptuvens).

Maksa par vebināriem:

 • Iegādājoties visu ciklu (20 reizes) = 270,- eiro,
 • Maksājumu dalot uz pusēm (augus saņemsiet 2 sūtījumos), dalības maksa 140,- + 14,- eiro.
 • Pērkot pieeju vienam vebināram = 15,- eiro izvēlētais vebinārs + 15,- eiro 1.vebinārs (noskatāms vienu reizi, sākumā), bet nebūs augu sūtījums.
 • Tiem, kas piedalījās iepriekšējā “Augu zinību” vebināros (visā ciklā), dalības maksa, pērkot visu ciklu = 50% atlaide.
 • Iegādājoties visa cikla abonementu, saņemsiet pasta vai Omnivas sūtijumā sauso augu komplektu, ar ko saelpoties katra vebināra beigās.

Ieraksti būs! Jūsu rīcībā paliks arī īsi vebināru satura konspekti kā darba materiāli.

AUGU ZINĪBU LEKCIJAS VADĪS  Marija Sils – dabas un gara dziedniece, zāļu sieva un ārstniecisko tēju izgatavotāja, dziedniecības mācību pasniedzēja m/c „Saskarsme”. Vairāk par vadītāju te: http://www.zemesvejs.lv/sakums/par-mani/

PIETEIKTIES: https://forms.gle/NkFYxqaPuZtZcovB9

Turpināt lasīt

10.10.23 *ONLINE* TARO kāršu mistērija /kurss iesācējiem/ 2023./2024.māc.g.

Piedāvājam Taro online kursus, tiem, kuri vēlas mācīties vakaros!

2023.gada 10.oktobrī sākas Taro kāršu kurss iesācējiem online! 

Taro kurss iesācējiem vakaros online platformā ir piemērots:

 • tiem, kuri vēlas ar kaut ko nodarboties vakaros, bet brīvdienas izmantot citām vajadzībām
 • cilvēkiem, kuriem patīk atrasties savā vidē
 • var mācīties no jebkuras vietas pasaulē sev ērtā laikā
 • nodarbībām ir videoieraksti
 • tas ir drošs komunikācijas veids mūsdienās
 • tiem, kuri vēlas izzināt sevi
 • kuri vēlas palīdzēt citiem
 • kuri jau sen to ir vēlējušies, bet līdz šim nav bijis īstais laiks uzsākt

Nodarbībām tiek  iepriekš sagatavoti un izsūtīti e-pastā mācību materiāli Pdf formātā!!!  Katrs pierakstīs tikai papildus informāciju, kas liksies būtiskaPaliks vairāk laika praktiskajām nodarbībām.

Turpināt lasīt

10.10.23 Meistarklase *MINERĀLU IZLIKUMI UN MANDALAS*

 • Izlikumu veidi, izmantojamo minerālu arsenāls – cilvēka roku un dabas veidotie
 • Paterni, mazliet par sakrālajām formām
 • Nodoms un izlikuma aktivizēšana
 • Koda vārdi

Izlikumos un mandalās kristālus izvieto noteiktās pozīcijās – ar nodomu, nolūku un visu iesaistīto pušu augstākajam labumam. Izlikumam vai mandalai ir mērķis un tajā izvietotie kristāli piešķir tai jaudu un spēku, uzturot plānu un nolūku. Kristāli vada enerģiju un nodod to Visumam vienlaikus darbojoties kā enkurs izlikuma vai mandalas enerģijai un jūsu nolūkam. Ilgtermiņa nolūkiem izlikumus var veidot telpā, bet dziedināšanai šeit un tagad – uz ķermeņa.

Pieteikties uz meistarklasi:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

12.10.23 *ONLINE*DEVIANT MOON TARO kāršu kurss /bez priekšzināšanām/ 2023./2024.m.g.

JAUNI KURSI !!! Skandalozās NEPRĀTĪGĀ MĒNESS TARO KĀRTIS..

Neprātīgā Mēness kārtīm ir tikai viens likums – klikšķis ir uzreiz vai nu nav! Daudziem visā pasaulē tā bija mīlestība no pirmā acu uzmetiena, kas pārvērtās ilgu gadu draudzībā… 

Iepazīsim klasisko Taro 78 kāršu sistēmu un šī komplekta specifiku kopā ar īpašo stāstu par mulsinošajiem un draudzēties aicinošajiem personāžiem no mistiskās Mēness pilsētas. Kāršu attēli ir ļoti piesātināti un detalizēti, kas ļaus jau pirmajās nodarbībās nolasīt atbildes bez lielas piepūles un klasiskās Taro sistēmas priekšzināšanām, jo tās parāda, kā cilvēki jūtas un ko risina šobrīd nevis pirms 100 gadiem!

Pēc kursa beigšanas spēsiet patstāvīgi strādāt ar Taro kārtīm no vienkāršu līdz pat izvērstu atbilžu saņemšanai!

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt