Back to Top

Piedāvājam dažādas apmācības gan klātienē, gan tiešsaistē, kurus pasniedz pieredzes bagāti un zinoši pasniedzēji. Apmācību formāts būs dažāds: kursi, semināri un atsevišķas lekcijas. Atsevišķās programmās tiks izsniegts arī skolas sertifikāts. Lūdzu sekojiet informācijai mūsu mājas lapā!

Kursi / Semināri

07.09.2024 MĀJU SISTĒMA / Astroloģijas skola

4 MĒNEŠU KURSS

Vārds “māja” nāk no latīņu valodas “Dominus”, kas nozīmē Dievu. No tā izriet, ka mājas par zodiaka zīmēm, tas ir kaut kas iepriekšējs, pārāks un, protams, vērts pievērst uzmanību.

Astroloģisko māju sistēma balstās uz debesu sfēru karti, dalot debesis uz 12 nevienādām daļām. Ja zodiaka zīme izriet no Zemes kustības ap Sauli, tad mājas ir noteiktas ar Zemes kustību ap tās asi.

Mājas nosaka galvenos notikumus dzīvē. Tās, tāpat kā planētas un citi rādītāji, atrodas noteiktā zodiaka zīmē, tāpēc  notikumu attīstība būs saistīta ar Zodiaka zīmes tendencēm.

Horoskops mūsdienu izpratnē astroloģijā ienāca ne vēlāk kā V gs. sākumā pr. Kr. Taču māju sistēma astroloģijā ienāca tikai hellēnisma periodā. 

Horoskopa mājas atklāj dzīves tēmas, kas cilvēku motivē realizēties un atrast savas dzīves piepildījumu. Horoskopa mājas nosaka notikumus un situācijas mūsu dzīvē.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

08.09.2024 Alternatīvā medicīna – dziedniecība / Dziedniecības skola 2024./2025.māc.g.

DIVU GADU MĀCĪBU KURSS

  1. Var izvēlēties visu kursu
  2. Var izvēlēties konkrētu sev interesējošu tēmu

Kas tad īsti ir dziedniecība? Dziedniecība ir cilvēka veseluma atjaunošanas un uzturēšanas veids, kas izmanto dažādas dabiskās enerģijas – gan cilvēka, gan kosmisko stihiju, gan dabas enerģijas.

Vēsturiski dziedniecība ir tradicionālā medicīna, jo senajiem cilvēkiem izdzīvošanas pamatā vajadzēja gan spēku, gan psiholoģisko noturību smagajos dzīves apstākļos. Cilvēki iemācījās sadarboties ar  dabas stihijām (vēju, zemi, uguni un ūdeni), ar mežu un māju gariem, neredzamās pasaules palīgiem un virzīt šīs enerģijas uz savu un savu līdzcilvēku veselības atjaunošanu. Nekas no tā nav zudis vai zaudējis savu nozīmi arī mūsdienās. 

Pieteikuma anketa

Mācību norise un ilgums:

Programmas kopējais ilgums ir divi gadi, tās ir 320h + 30h jebkuros citos Saskarsmes kursos pēc izvēles, kopā 350 stundas, kas tiek pielīdzinātas 350 kredītpunktiem. Anatomijas un fizioloģijas lekcijas notiks paralēli, un kam ir medicīnas izglītība, šajās lekcijās nav jāpiedalās. Šo lekciju vietā var izvēlēties citus kursus 30h garumā.

Maksa: Ja izvēlas  divu gadu kursu: 130 eiro mēnesī

Maksa: Ja izvēlas atsevišķu tēmu: 4h nodarbība ir 45 eiro.

Programma ir sadalīta pa tēmām. Katra tēma tiks reklamēta arī atsevišķi, tā kā jebkurš interesents var mācīties arī atsevišķu sev interesējošu tēmu. Informācija par mācībām ir pieejama nodarbību kalendārā. Lai iegūtu dziednieka diplomu, ir jābūt apgūtai visai programmai, tai skaitā jābūt zināšanām anatomijā.

Turpināt lasīt

08.09.2024 DZIEDNIECĪBAS PAMATI kurss / Dziedniecības skola

Šajās 6 nodarbībās, kas notiks gan klātienē, gan online vidē, iepazīsieties ar dziedniecības vēsturi un senajām dziedināšanas metodēm, ar mūsdienu dziedniecības virzieniem un iespējām. Būs ieskats šamaniskajā dziedināšanā un maģijas aspektos, ar ko dziednieks mēdz saskarties.

Apgūsiet dažus vienkāršus, ikdienā sev un saviem tuviniekiem lietojamus dziedināšanas paņēmienus, kā arī mācīsieties sajust energoinformatīvā lauka izpausmes ap cilvēku un telpā.

Lielu vietu dziedināšanā ieņem darbs ar augiem, akmeņiem un citām dzīvām būtnēm, ar ko mēs esam kopā ne tikai fiziski saskaroties, bet arī caur enerģijām un informatīvjiem kanāliem. Būs nodarbība, kurā mācīsieties saelpoties ar dabas būtnēm, sajust to ietekmi un vēstījumu.

Šīs nodarbības ir laba bāze, lai saprastu savu turpmāko ceļu dziedniecībā.

08.09.    klātiene –   Dziedniecības pamatprincipi un EI lauka jušana

22.09.   klātiene –     Dziedniecības metodes – 1

06.10.   klātiene –  Rezonanses princips un metodes dabas dziedniecībā

27.10.   online –       Dziedniecības metodes – 2

10.11.    online –      Dažādi vienkārši dziedināšanas paņēmieni 

17.11.    online –      Dziedniecības metodes – 3

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Pieteikumu var rakstīt uz 2 gadīgo dziednieku kursu, sākums 08.09.24

Pieteikumu var aizpildīt konkrētam mācību blokam “Dziedniecības pamati” .

Turpināt lasīt

08.09.2024 BIOENERĢĒTIKAS kurss / Dziedniecības skola

Kas ir cilvēka enerģētika? Tas ir dzīvības spēks, kas veidojas no divām enerģijas sastāvdaļām: iekšējās un ārējās – ķermeniskās un garīgās. Ķermeniskā daudzējādā ziņā ir atkarīga no apkārtējās pasaules, no ekoloģijas, no pārtikas un ūdens, ko mēs patērējam, no darbībām, ko mēs veicam. Savukārt garīgā ir atkarīga no mūsu iekšējā stāvokļa – emocionālās stabilitātes un pozitīvajām vai negatīvajām domām un nolūkiem. 

Cilvēka bioenerģētika bāzējas enerģētiskajos centros, kurus sauc par čakrām, kas tulkojumā nozīmē riteņi. Katra čakra ir ģenerators, kurš pieņem un apstrādā enerģiju no apkārtējās vides, uzkrāj to un tērē mūsu dzīves un organisma vajadzībām vai mērķtiecīgi cilvēkam.

Runāsim par bioenerģētisko lauku, jeb auru, tās struktūru; čakrām, čakru blokiem. Mācīsimies sajust un pielietot savu enerģiju. Bioenerģētiskā lauka attīrīšana, mājokļa attīrīšana, izpratne par svešu enerģētisku ietekmi, aizsardzības paņēmieni pret svešām bioenerģijām. Bioenerģijas uzlādēšanas, uzturēšanas un nostiprināšanas paņēmieni.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Pieteikumu var rakstīt uz 2 gadīgo dziednieku kursu, sākums 08.09.24

Pieteikumu var aizpildīt konkrētam mācību blokam “Bioenerģētika” 

Turpināt lasīt

10.09.24 TARO KĀRŠU kurss iesācējiem 2024./2025.m.g.

Lai mācītos Taro kārtis Jums nav nepieciešams talants vai spējas: apgūt kāršu valodu var jebkurš cilvēks. kurš tiešām to vēlas! Pārbaudiet paši!

Varbūt Jums jau ir zināšanas par Taro kārtīm, bet tomēr kaut kas līdz galam neaiziet. Grūti ir iemīlēt Taro kārtis, ja tās ar Jums nerunā, ja Jums ir bailes, nav pārliecības par sevi un saviem kāršu tulkojumiem, ja ir grūtības ar jautājumu pareizu uzdošanu, ja ir informācija par kārtīm saņemta no daudz un dažādiem avotiem, kas rada haosu… un dēļ šī visa rodas problēmas ar kāršu lasīšanu.

Jūs sagaida 10 mēnešu kurss, kurā Jūs:

✅Iemācīsieties saprast Taro kārtis viegli, ātri, bez to nozīmju iekalšanas

✅Iemācīsieties tulkot kāršu izlikumus

✅Atvērsiet nianses un noslēpumus darbā ar kārtīm, ar kuriem ne visi Taro meistari dalās

✅Saņemsiet materiālus katrai nodarbībai

✅Saņemsiet praktiski pielietojamas zināšanas un shēmas, kuras varēsiet izmantot savā darbībā

REZULTĀTS:  Jūs lasīsiet jebkuru no 78 kārtīm, pie tam viegli, gan ar izpratni, gan izmantojot intuīciju. Spēsiet likt pareizus kāršu izlikumus par jebkuru tēmu, iemācīsieties ar kāršu palīdzību atbildēt uz jebkuru uzdoto jautājumu.

Pieteikties:    Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

11.09.24 *ONLINE* LENORMAND kāršu kursi 2024./2025.māc.g.

  • Vēlies jaunu rīku pašanalīzei un darbam ar savu iekšējo pasauli?
  • Meklē skatu no malas un neordināru pieeju sev svarīgu jautājumu risināšanā un lēmumu pieņemšanā?

Ar Lenormand 36 kārtīm Tu atradīsi atbildes uz saviem jautājumiem, jo šīs kārtis veido mūžseni simboli, kuru nozīmes jau glabājas Tavā zemapziņā!

Apvienojot savu intuīciju un maģiskās Lenormand kārtis, dabūsim atbildi uz jebkuru jautājumu.
Dosimies kopā uz noslēpumaino 36 kāršu pasauli, kas ar mūsu intuīciju sarunājas dabas valodā – ar ziediem, dzīvniekiem, putniem un debesjuma simboliem! ???????? ????????????✨
• Katra nodarbība organizēta trīs daļās:
1) kāršu nozīmju apguve ????
2) kāršu maģijas noslēpumu izzināšana ????
3) kāršu praktiska izlikšana un vēstījumu nolasīšana pētot kursu dalībnieču personīgos jautājumus

Pieteikšanās notiek aizpildot anketu  – Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

14.09.2024 ASTROPSIHOLOĢIJA / Astroloģijas skola 2024./2025.māc.g.

10 MĒNEŠU KURSS

Astroloģija mūsdienās  ir  kļuvusi īpaši pieprasīta, un ir pienācis laiks, kad izjūtam, ka viss ap mums aktīvi mainās, un jebkuram ir jāsāk dzīvot saskaņā ar dabas ritmiem un savu iekšējo pasauli. Arī profesionālā plānā astroloģija mūsdienās sevi piesaka arvien aktīvāk un tā noteikti kļūs par “nākotnes” profesiju, kuras popularitāte pieaugs ar katru dienu. Cilvēka saikne ar kosmosu ir nenoliedzama, un tieši astroloģija ir tam reāls pierādījums, un apstiprinājums. Pateicoties astroloģijas precizitātei, skeptiķu skaits sarūk ar katru dienu! Kas gan vēl skaidrāk var pastāstīt par cilvēka talantiem, iespējām un cilvēka raksturu? 

Pēc apmācību beigšanas jūs varēsiet praktiski strādāt ar informāciju un izanalizēt dzimšanas karti! Mācību procesā daudz praktizēsim un strādāsim tā, lai šīs zināšanas varētu pielietot savā ikdienā.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

02.10.2024 * ONLINE* PROGNOŽU NUMEROLOĢIJAS KURSS

Apgūsti un auglīgi izmanto : Prognostiskās Numeroloģijas metodi 

4 nodarbību ciklā trešdienu vakaros no plkst 18:00 līdz 21:00!

Personalizētais gads, mēnesis un diena, Solārā gada cikli  

Tās ir ērtas iespējas saplānot savu gadu (vai visu dzīvi) – kad un kā plānot darbus un atvaļinājumu, kāds ceļojums šogad ir piemērots, kad apmeklēt kvalifikācijas paaugstināšanas kursus, pabeigt vai iesākt projektus un darbus, kad uzsākt veselības kūri, kad atturēties no ķirurģiskām manipulācijām, kad tiek saņemtas Likteņa dāvanas un kad iespējami pērieni, kad Kosmoss dod zaļo gaismu attiecību izveidei vai harmonizēšanai, kad harmoniski mainīt dzīvesvietu, vai mītnes valsti un daudzas citas cilvēka dzīvei svarīgas prognozējamas situācijas.

Nodarbības piemērotas arī bez priekšzināšanām Numeroloģijā!

Kursu vada Dace Laksberga– numeroloģe, ezotēriķe, skolas “Sievietes dzīvesziņa” vadītāja

PIETEIKTIES :  Pieteikuma anketa  vai tālr. 29458969

Turpināt lasīt

05.10.24 *ONLINE* Numeroloģijas kurss “Ciparu mistērijas – no A – Z” 2024./2025.māc.g.

10 mēnešu kurss

Ja izpratīsi savu ciparu liktenīgo nozīmi – varēsi auglīgi darboties sevis un citu labā. Dzīve uz zemes kļūs saprotamāka, vieglāka un patīkama!
Netici?  Nāc, iepazīsties un apgūsti Numeroloģiju no pašiem pamatiem!

Ar 2024. gada. 5.oktobri piedāvājam apgūt PRAKTISKO NUMEROLOĢIJU – instrumentu savas dzīves prognozēšanai un pārvaldīšanai.

Pārpilnības Alķīmijā mācība par skaitļiem ieņem īpašu vietu. Senie gudrajie zināja katra skaitļa noslēpumu, viņi to redzēja, apzinājās un prata pielietot. Precīzi aprēķini palīdz noteikt dzīves ceļā gaidāmos šķēršļus un veidus, kā tos pārvarēt, saskatīt savas iekšējās vajadzības, apgūt bioenerģētiskās matricas kodēšanu un veiksmīgi, laimīgi nodzīvota mūža algoritmu. Numeroloģija sniedz izpratni par daudzām lietām – kā izvēlēties īsto brīdi darba sākšanai, kā izveidot harmoniskas savstarpējās attiecības, apzināt savus uzdevumus matricas algoritma ietvaros, iespējamo slimību palaišanas vai apturēšanas mehānismus. Kā arī – darbošanās ar numeroloģiju palīdz attīstīt intuīciju, izprast debess spīdekļu ietekmi uz cilvēka apziņu un uzvedību.

Pieteikties: Pieteikuma anketa

Turpināt lasīt

04.11.2024 *ONLINE* SYMBOLON kāršu kurss 2024./2025.māc.g.

Simbolona kāršu kavu radīja vācu astrologu – psihoterapeitu grupa Petera Orbana vadībā pagājušā gadsimta 80-jos gados un tā ātri kļuva populāra profesionāļu un amatieru vidē.

Kad Senajā Grieķijā cilvēki devās prom no dzimtās vietas, tad viņi sasita māla plāksnīti un katrs sev līdz paņēma lausku, ko sauca par simbolu (gr.val. symbolon). Kad vecie draugi pēc daudziem gadiem atkal satikās, tad šis gabaliņš no veselā nekļūdīgi palīdzēja atrast savējos.

Mūsu pacientu dvēseļu melodijas radīja astroloģiskās kārtis Symbolon. Tās palīdz atjaunot kontaktu ar savas personības sašķeltajām daļām, tad atjaunojas veselums un iesāktā terapija sekmīgi turpinās“, – rakstīja P.Orbans.

Lai gan autori sākotnēji nosauca Simbolonu par atmiņu spēli, kas palīdz apzināt sen aizmirsto, tā pielietojums, kā pieredze rāda, neaprobežojas tikai ar astroloģiju un psiholoģiju. Jaunās kārtis izrādījās arī lielisks orākuls – prognozēšanas instruments līdzvērtīgs Taro kārtīm un Lenormand orākulam.

Pieteikuma anketa 

Turpināt lasīt