Simbolona kāršu kavu radīja vācu astrologu – psihoterapeitu grupa Petera Orbana vadībā pagājušā gadsimta 80-jos gados un tā ātri kļuva populāra profesionāļu un amatieru vidē.

Kad Senajā Grieķijā cilvēki devās prom no dzimtās vietas, tad viņi sasita māla plāksnīti un katrs sev līdz paņēma lausku, ko sauca par simbolu (gr.val. symbolon). Kad vecie draugi pēc daudziem gadiem atkal satikās, tad šis gabaliņš no veselā nekļūdīgi palīdzēja atrast savējos.

Mūsu pacientu dvēseļu melodijas radīja astroloģiskās kārtis Symbolon. Tās palīdz atjaunot kontaktu ar savas personības sašķeltajām daļām, tad atjaunojas veselums un iesāktā terapija sekmīgi turpinās“, – rakstīja P.Orbans.

Lai gan autori sākotnēji nosauca Simbolonu par atmiņu spēli, kas palīdz apzināt sen aizmirsto, tā pielietojums, kā pieredze rāda, neaprobežojas tikai ar astroloģiju un psiholoģiju. Jaunās kārtis izrādījās arī lielisks orākuls – prognozēšanas instruments līdzvērtīgs Taro kārtīm un Lenormand orākulam.

Pieteikuma anketa 

 • Kursi notiek 1 x nedēļā pirmdienu vakaros no 19.00 līdz 21.00
  Mācību ilgums 10 nodarbības – 2.5 mēneši
  Vienas nodarbības maksa 27.00 eur
  Mēneša maksa – nodarbības tiek apmaksātas vai nu par mēnesi, vai arī par pilnu kursu. Mēneša maksa tiek aprēķināta izejot no nodarbību skaita.
 • Apmaksājot visu kursu uzreiz, maksa ir  – 250 eiro
 • Nekādas priekšzināšanas nav nepieciešamas
  Nodarbības notiks tiešsaistē Zoom platformā
  Pieejas saiti saņemsiet e-pastā katram mācību mēnesim
  Kursu vada Guntis Kalnietis – pēc pamatizglītības psihiatrs un psihoterapeits, šobrīd praktizē kā sertificēts akupunktūras ārsts
  Nodarbību datumi – 04.11.; 11.11.; 25.11.; 02.12; 09.12; 16.12; 06.01.; 13.01.; 20.01.; 27.01.

Kurss paredzēts:

 • astrologiem, Simbolons kā papildus instruments, mācoties astroloģiju un konsultējot;
 • tarologiem, Simbolons kā papildus instruments konsultējot;
 • psihologi Simbolonu var izmantot īpaši plaši, strādājot visos formātos – individuāli, pārī, grupā;
 • to var izmantot kā projektīvu metodi (līdzīgi kā metaforiski-asociatīvās kārtis);
 • strādājot ar arhetipiem K.G.Junga izpratnē – pasaku terapijā, simbolu drāmā u.c.;
 • strādājot pēc Berta Hellingera metodes;
 • arī interesentam – amatierim mācību viela būs saprotama, ar Simbolonu var strādāt bez astroloģijas iesaistes, un katrs var izmantot iegūtās zināšanas, piemēram, meditācijai.

Mācību procesā tiks izpētītas visas 78 kārtis, izmantojot dažādas pieejas to daudzpusīgo tēlu un simbolu izpratnei, vingrinājumos un mājas darbos tiks apgūti galvenie kāršu izlikumi.


Pasniedz šo kursu Guntis Kalnietis – pēc pamatizglītības psihiatrs un psihoterapeits. Plašajā psihoterapijas laukā pieder pie eksistenciālās terapijas skolas, māca arī psihosomatiskās pašregulācijas metodes.

Uzskatot, ka kolēģi atstājuši novārtā zinātni par to, kā saglabāt labu garīgo pašsajūtu, ko sauc par psihohigiēnu, un ir vāji informēti par daudzās zemēs labi attīstīto ārstēšanu ar ārstniecības augiem, uzrakstīja grāmatu “Psihohigiēna un fitoterapija. 100 augu nerviem.” (2. izdevums 2022. gadā).

Vienmēr ir interesējies par lietām, kas bieži izraisa alerģiju oficiālajai, materiālistiskajai medicīnai –  medicīnisko astroloģiju, Ājurvēdu, Ķīnas tradicionālo medicīnu, kā arī dažādas divinācijas metodes.

Viena no šādām divinācijas (prognozēšanas) metodēm ir Simbolona orākuls, kuru viņš ir apguvis pie vienas no pasaules līmeņa autoritātēm – psiholoģes un taroloģes Ņinas Frolovas.

05.10.24 *ONLINE* Numeroloģijas kurss “Ciparu mistērijas – no A – Z” 2024./2025.māc.g.
19.10.2024 *ONLINE* Numeroloģijas kurss “Savstarpējo attiecību izzināšana numeroloģijā” 2024./2025.māc.g.