Visi ir izjutuši, ka mūsu planēta sākusi dzīvot citās enerģijās, notiek pāreja uz citu dimensiju. Kādi ir apziņas pārejas vai transformācijas simptomi, kas tā ir par citu dimensiju, kas pašlaik ar mums notiek,  kādi ir jaunās apziņas cilvēka pamata raksturojumi, kas ir emocionāli apzināta dzīve? Daudzi pašlaik jūt bezpalīdzības stāvokli, stresu, dažādas fiziska rakstura problēmas, spilgtus  sapņus,  pasivitāti, slinkumu, vēlmi neko-nedarīt… Kas ar mums notiek? Tā ir pāriešana no vienas pasaules citā.

Mācību centrs Saskarsme un Baiba Baika organizē semināru ciklu, kurā runāsim par apziņas stāvokļa pārmaiņām, atklāsmēm, personīgās apziņas paplašināšanas ceļiem, veidiem kā to sasniegt, un kā tas veicina sevis iepazīšanu. Tas ir ceļš uz paštransformāciju, fizisko un garīgo veselību.

  • Norises laiks: 18.30 – 19.30
  •  Notiks tiešsaistē Zoom platformā
  • Zoom links tiks nosūtīts 09.02.22

PIETEIKTIES:    Pieteikuma anketa

Šajā tikšanās reizē Baiba Baika mūs iepazīstinās ar sevi un tālāko semināru tēmām,  

Tiks organizēti divi vebināru cikli, par kuriem Baiba Baika pastāstīs.

Pirmais vebināru cikls “1000 LĀSES”, kurā katru reizi izskatīsim kādu aktuālu tēmu, kā arī varēsim Baibai uzdot jautājumus par sev interesējošām tēmām un situācijām. Šie vebināri notiks vienu reizi mēnesī. 

Otrais vebināru cikls  “KOSMISKĀ APZIŅA UN NĀVES NOSLĒPUMS”  sastāvēs no trim tēmām vai daļām.

  1. “Sakrālie augi un lietošanai”24.02.22
  2. “Nāves noslēpums” 24.03.22
  3. “Laika Rats un mūžīgā atgriešanās” 21.04.22.

Šobrīd, vairāk kā jebkad, mums ir jānāk kopā un jāveido līdzīgi domājošu cilvēku grupas, lai kopīgiem spēkiem izietu cauri šim pārejas laikam, kad Gaisma atdzimst spēkā, bet Tumsa joprojām nežēlīgi cīnās par savu vietu. Tāpēc nāksim kopā virtuālajā telpā, praktizēsim dažādas garīgas prakses, meditēsim, dziedāsim, dzersim nomierinošas zāļu tējas, stāstīsim stāstus, dalīsimies ar zināšanām, meklēsim atbildes uz jautājumiem, stiprināsim viens otru, lai varam stāvēt stipri Gaismā un Mīlestībā.

Mēs ikdienā lietojam vārdu apziņa, apzināšanās, apzinātība. Bet ko tie īsti nozīmē?

Apzinātība ir spēja būt kontaktā ar savu iekšējo pasauli un to, kas ietekmē tevi no ārpuses. Tā ir spēja redzēt lietu būtību dziļāk un plašāk, izprast cēloņus un sekas, atšķirt svarīgo no nesvarīgā un pareizo no nepareizā. Tā ir spēja apzināti un patstāvīgi vadīt sevi dotajā brīdī un dzīvē kopumā.

Mēs visi esam dzirdējuši par Maslova piramīdu, tā ir cilvēku vajadzību hierarhija, kas noslēdzas ar augstāko punktu – pašrealizāciju. Bet tomēr ir vēl daudz jomas, kas ir stāvošas ārpus šīs piramīdas, un ir saistītas ar smalkām substancēm. Tās ir saistītas ar Visuma nozīmi, Kosmisko apziņu, sakrālām lietām, kas liek aizdomāties, vai esmu tikai fiziska būtne. Vai ir dzīve pēc nāves? No kādām enerģijām mēs sastāvam? 

Arvien vairāk cilvēku sāk mosties garīgam ceļam….Garīgais ceļš ir kā resurss sajust savu spēku, iziet no ilūzijas un sākt apzinātu dzīvi.

Pasaulē ir dažādas prakses, kas palīdz sasniegt šo apziņas stāvokli – meditācijas, mūzika un skaņa, transa dejas, šamaniskās bungas, lūgšanas, šamaniskais pirts rituāls, hipnoze, utt. Viens no spēcīgākajiem līdzekļiem, kas sniedz tūlītēju pieredzējumu un uztveres izmaiņu, ir Sakrālie Augi un Sēnes.

Tā Baiba stāsta par sevi:

Saucu sevi par dvēseļu pavadoni un Dievu Augu skolnieci, arī ceļotāju fiziskajā un apziņas telpās. Kādā no ceļojumiem apziņā, mana vecvecmāmiņa, zāļu sieva un baltā ragana, ļāva man pavērt viņas ‘zālīšu un vārdu grāmatu’, kurā bija arī Mušmires tējas recepte. Tā sākās mans ceļš pie apziņu paplašinošajiem augiem un sēnēm. Aicinājums palīdzēt dvēselēm pāriet Upi, nāca studējot Anglijā Kenterberijas universitātē Dievu Augu izraisītus izmainītus apziņas stāvokļus un to pozitīvo ietekmi uz garīgo veselību. Pirms- un pēcnāves fiziskās un praktiskās lietas apguvu Anglijā, iegūstot dzīves beigu aprūpes sertifikātu. Garīgo dimensiju šim darbam dod mana skolotāja Felicity Warner un viņas Dvēseļu Pavadoņu Skola. Dziļāku izpratni par augu medicīnu dzīves beigu posmam šobrīd apgūstu pie klīniskajām herbālistēm Fiona Heckels un Karen Lawton. Kas zina, cik tāls vai tuvs mans galamērķis? Esmu sapratusi, ka ir laiks dalīties ar citiem tajā, ko esmu piedzīvojusi, pieredzējusi, sasniegusi, iemācījusies un praktizēju. Kā māca viena no manām skolotājām:  “Ja tevī dziļi iekšā dzīvo dziesma, deja, dzejolis, glezna, grāmata, stāsts, neturi to tur! Dalies, lai dotu savu artavu Zemes dziedināšanā.”

03.03.2022 HATHA JOGAS nodarbības *KLĀTIENĒ*
24.02.2022 *ONLINE* Kosmiskā apziņa un nāves noslēpums *Vebināru cikls*