8 mēnešu kurss

Ošo Dzen Taro ir transcendentāla sevis atklāšana, kas atspoguļo pašreizējo brīdi, rāda to, kas notiek šeit un tagad, bez prāta salīdzināšanas un kritizēšanas.

Šodien cilvēki arvien vairāk uzzin par apzinātības nozīmīgumu. Kāds pie tā nonācis, jo sapinies ikdienas un prāta tīklos, sajūtot neirozi, neapmierinātību un nospiestību. Kāds to ir atklājis, jo tā ir bijusi dabiska tiecība, kas saistīta ar sevis meklējumiem. Bet tad, kad apzinātība kļūst svarīga cilvēka dzīvē, tad to izzināt, izjust, saprast ir skaists ceļojums ceļā pie sevis. Apzinātības Dzen Taro kārtis palīdz cilvēkam atklāt viņa iespējas, potenciālu, meditatīvo pusi.

Katra Arkāna tēma atklāj kādu no mūsu patiesās būtības potenciāla un reizē sniedz dziedinošu sajūtu, palīdzot iziet no prāta radītiem maldiem.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

 • Mācību ilgums 8 mēneši – 48 mācību stundas  (viss kurss)
 • Mācības notiks: divus trešdienas vakarus mēnesī, sākot ar 15.01.2025.
 • Mācības notiek ONLINE – Zoom platformā. Būs pieejami ieraksti, ja kādu iemeslu dēļ konkrētajā datumā nevarēsit piedalīties.
 • Laiks: no plkst. 18.00. – 21.00. (pārtraukums 10 min.). 
 • Maksa: mēnesī – 50 eiro. (apmaksa veicama pirms nodarbības)
 • Kopā par visu kursu  400.00 eur
 • Pēc kursa noklausīšanās tiek saņemta Mācību centra Saskarsme Apliecība
 • Kursu vadīs : ezotēriķe, numeroloģe, personīgās attīstības konsultante Dace Laksberga

Kursa norise:

Izzināsiet : spēju būt šeit un tagad noņemot prāta robežas un ļaujoties ceļojumam sevī. Darbošanās ar Ošo Dzen Taro palīdz dziedināties no prāta neapmierinātības, dažādiem neirotiskiem stāvokļiem, savā ziņā tā ir psiholoģiska palīdzība sev pašai un, protams, arī citiem.
 Pētīsim 22 centrālās cilvēka garīgā ceļojuma arhetipiskās tēmas un Meistara kārti (transcendenci);
 Izzināsim 56 mazo arkānu kārtis, kuras atbilst četriem elementiem (ūdens, uguns, gaiss, zeme), iespējas kā pārvaldīt šos elementus, kurus tās simbolizē;
 Kā arī ar simbolu palīdzību pētīsim sevi, savas sajūtas, notikumus (mīlestība, veselība, darbs, nauda/ šeit un tagad, attīstot spēju pašdziedināties, pamazām atrodot iekšējo klusumu un piepildījumu.
 Apgūsim, kā sākt darbu ar Taro kārtīm un strādāt ar tām, kā pareizi noformulēt jautājumus, kā izlikt kārtis sev un citiem, izklājumus dažādām dzīves situācijām, kāršu saistību ar numeroloģiju. Darbosimies praktiski ar izlikumiem katrā nodarbībā.

Uz tikšanos!

Kāpēc jāizvēlas Ošo Dzen Taro kārtis?

 • Šīs kārtis ir lielisks palīgs garīgajā attīstībā. Izmantojiet šo kāršu palīdzību, ja tiecaties pēc sevis izzināšanas, garīgās izaugsmes, vēlmes sevi iepazīt dziļāk, noteikt savu emociju un jūtu avotu un saprast, kā tās var ietekmēt mūsu dzīvi kopumā.
 • Šīs kārtis var izmantot meditācijas praksēm.
 • Labāk izpratīsim sevi un attiecības ar apkārtējo pasauli, partneriem.
07.11.2024 *ONLINE* RŪNAS kā sena orākula forma // kursi 2024./2025.māc.g.
7 dienas Gruzijā PRĀTA UN DVĒSELES ATPŪTAI 28.06.24 – 05.07.24