Kas īsti ir šīs noslēpumainās rūnas? Vai rūnu izzināšana var būt aktuāla arī mūsdienās? Šāds jautājums tiek bieži uzdots, tādēļ piedāvājam kursus, kuros varēs apgūt rūnu pamatus un sajust rūnu enerģijas.

Pieteikuma anketa 

Mūsu kursā piedāvāsim iepazīties ar rūnām Ziemeļu tradīcijā, kas dziļi sakņojas Norvēģu mitoloģijā un veido 33 rūnu klājumu. Tas ietver gan klasiskās 24 Futarha rūnas, gan paver vēl kādu būtisku dimensiju, kas pieejama rūnu pasaulē. Aplūkosim gan rūnu veidošanas nianses, gan klājumu veidus un to interpretēšanas pamatus, iepazīsimies ar rūnu dziedniecības aspektiem un lietošanu šamaniskajos ceļojumos.

Kursi notiek 2 x mēnesī ceturtdienu vakaros no 19.00 līdz 21.00
Mācību ilgums 10 nodarbības – 5 mēneši
Vienas nodarbības maksa 25.00 eur
Mēneša maksa – 50.00 eur
Nekādas priekšzināšanas nav nepieciešamas
Nodarbības notiks tiešsaistē Zoom platformā
Pieejas saiti saņemsiet epastā pirms katras nodarbības
Kursu vada Sandra Bragi – rūnu meistare
Nodarbību datumi – 15.02.; 29.02.; 14.03.; 28.03; 04.04; 18.04; 02.05.; 16.05.; 30.05.; 13.06.

Pirmās ziņas par darbu ar rūnām nāk no romiešu vēstures, vēlāk tās izgaismojas skandināvu Eddas dziesmās un sāgās. Pastāv daudz un dažādu rūnu klājumu, sākot no klasiskā Futarha, beidzot ar tjurku vai ungāru rūnām.

Rūnas ir enerģiju, spēka plūsmas, kas izpaužas caur noteiktām zīmēm. Uzzīmējot, izgriežot vai kādā citā veidā aktivējot rūnu zīmes, atbrīvojas enerģija, ko šīs zīmes iemieso. Rūnas – tā ir vēsture un tradīcijas. Tās izmantoja senie karotāji, virsaiši, viedie un karaļi. Apgūstot šo zīmju jēgu, izmantojot rūnu prakses un zināšanas, var izmainīt savu dzīvi. Precīzāk – iedarboties uz noteiktiem dzīves apstākļiem. Var palīdzēt ne vien sev, bet arī citiem.

Rūnas sevī nes sakrālas zināšanas, tas kas ir apslēpts. Darbs ar rūnām nav zīlēšana vai nākotnes pareģošana. Rūnas ir palīgi, kas sadarbojas ar mūsu pašu zināšanām un izgaismo tās skaidrāk un viedāk. Rūnas palīdz orientēties sarežģītos atbilžu labirintos, vairo spēku dažādos dzīves posmos, pastiprina dziedināšanas procesus.

Neskatoties uz to, ka rūnas runā simbolu valodā, jautājumus tām uzdodam konkrētus, situatīvus. Rūnas nepalīdz atbildēt uz jautājumiem, kas ir mans nākamais dzīvesbiedrs, cik man būs bērnu vai cik ilgi man lemts dzīvot. Bet tās noteikti palīdz saprast, kas man jādara, lai veicinātu harmoniskas laulības, kādas izvēles jāizdara, lai dzīvē ienāktu bērniņš, no kā jāatbrīvojas, lai dzīves noslēgums būtu mierpilns un vieds. Un pavisam noteikti rūnas palīdzēs izvēlēties ceļu, godam to noiet un nokļūt pie nākamajām krustcelēm.

07.- 09.06.2024 Sistēmisko sakārtojumu vasaras nometne "DZĪVES UPE"
18.02.2024 Numeroloģijas kurss “Ciparu mistērijas – Savstarpējo attiecību analīze/izzināšana numeroloģijā”