Šajā kursā tiks apgūta Jin Shin Jyutsu fizio filozofiju – 26 punktu sistēma. Iemācīsieties strādāt ar savām 26 enerģijas drošības slēdzenēm. Tiks apgūta katra punkta nozīme un praktiskā pielietojamība. Izzināsim kā saistīts ēdiens, kustības un attieksmes, un kādu lomu tās spēlē veselības profilaksei.
Tiks apgūta 12 galveno enerģijas meridiānu refleksoterapija. Izzināsim katrs savu un savas dzimtas dominējošo attieksmi, kas var būt par pamatu dažādām saslimšanām. Testēsim savu ķermeni un nodarbosimies ar praktisku ķermeņa veselības profilaksi un atveseļošanu.
Kurss piemērots tiem, kam interesē austrumu medicīna un vienkāršas, bet efektīgas metodes savas veselības profilaksei un ķermeņa atjaunošanai.
Būs pieejams plašs materiālu klāsts vielas apguvei un nostiprināšanai.
Pieteikties: Pieteikuma anketa
- Sākas 16.04.2023, beidzas 18.06.2023
- Mācības notiek 2 x mēnesī svētdienās (grafiks ir pieejams mācību kalendārā) no 10.00 līdz 19.00
- Mācību ilgums “Mācība par meridiāniem” (kā atsevišķs bloks) 40h
- Mācību datumi: 16.04; 07.05; 21.05; 04.06; 18.06
- Maksa par nodarbību 80.00 eur
- Kopā par visu kursu “Mācība par meridiāniem ” 400.00 eur
- Priekšzināšanas nav nepieciešamas
- Mācības ir paredzētas tiešsaistē Zoom platformā
- Pēc kursa noklausīšanās tiek saņemta mācību centra Saskarsme apliecība
- Kursu vada Dace Laksberga – bioenerģētiķe, dziedniece, ezoteriķe, numeroloģe, Skolas “Sievietes dzīvesziņa” vadītāja.
Austrumu medicīna uzskata, ka pastāv pamatsubstanču — (izrunā ci), asins un ķermeņa šķidrumu — izplatīšanas tīkls ķermenī. (Šīs pamatsubstances atšķiras no parastās Rietumu izpratnes par šiem terminiem, un to koncepcija ir svarīga, lai uzturētu veselību. Šis izplatīšanas tīkls, ko sauc par meridiānu sistēmu, izskatās kā milzīgs tīmeklis, kas sasaista kopā cilvēka ķermeņa apgabalus. Tās ceļi veido visaptverošu un sarežģītu ķermeņa karti, piegādājot dzīvības enerģiju katrai ķermeņa daļai. Meridiānu sistēma filozofiski izskaidro, kā mēs dzīvojam un kāpēc saslimstam.
Lai gan meridiāni darbojas kā kanālu sistēma, kas pārnēsā un izplata ci un asinis, tie nav asinsvadi un tiem nav anatomiskas kanālu struktūras.