Šajā nodarbību ciklā tiek piedāvāts  pārskatīt iepriekšējo dzīvju atmiņas ar Reinkarnacionikas metodes palīdzību. Mēs  ceļosim uz iepriekšējām dzīvēm un  paskatīsimies uz pasauli caur Savu iepriekšējo dzīvju pieredzi, prizmu. Šajā ceļojumu procesā Jūs apgūsiet kā var paskatīties uz sevi un ieraudzīt  sevi.

 • Nodarbību ciklā ir deviņas nodarbības 
 • Nodarbības notiek klātienē
 • Mācības notiek 1x nedēļā trešdienu vakaros
 • Norises laiks 18.00 – 21.00 (pirmajā reizē, pēc tam iespējamas korekcijas)
 • Nodarbību apjoms 27h
 • Vienas nodarbības maksa ir 30 eiro
 • Kopā pa visu kursu 270 eiro
 • Kursa sākums 11.01.23
 • Mācības notiek Mācību centrā Saskarsme S.Eizenšteina 29, 5.stāvs
 • Kursu vada Melita Januša – Rauba
 • Nodarbību datumi: 11.01.23; 25.01.23; 08.02.23; 22.02.23; 15.03.23; 29.03.23; 12.04.23; 26.04.23; 10.05.23

Pieteikties:  Pieteikuma anketa

PROGRAMMA

 1. Nodarbība  11.01

Kā jūs katrs  atceraties savas iepriekšējās dzīves. Kā var dažādos veidos nonākt līdz savu iepriekšējo  dzīvju atmiņām.. Kāpēc vispār vajag atcerēties iepriekšējās dzīves? Kā atmiņas par iepriekšējām dzīvēm var palīdzēt šodien dzīvot laimīgāk labāk?  Kādus šīs dzīves jautājumus var atrisināt caur iepriekšējo dzīvju pārskatīšanu? Ja Tev ir šaubas vai bailes, ka tev nesanāks, pasniedzēja pirmajā nodarbībā izstāstīs, iemācīs kā visvieglāk ir atcerēties katram savas iepriekšējās dzīves. Pieskarsimies nedaudz šīs dzīves bērnības labām atmiņām. 

     2. Nodarbība 25.01

Veselība. Mans ķermenis. Šai dzīvē man ir tāds ķermenis. Cik es viņu pieņemu/nepieņemu? Kāds  uz šodienu ir mans veselības stāvoklis? Vai un kāda saistība tam ir ar manām iepriekšējām dzīvēm?  Kā es varu parūpēties par savu šīs dzīves ķermeni, pateicoties iepriekšējo dzīvju atmiņām? Kā es varu dziedināt savu šīs dzīves ķermeni, atceroties savas dvēseles pieredzes citos manos iepriekšējo dzīvju ķermeņos?  Visu par un ap:” Veselība- Iepriekšējās dzīves, un to saistības”, Jūs pārskatīsiet, izzināsiet un jau apzinātāk dzīvosiet savā šīs dzīves ķermenī. 

     3. Nodarbība 08.02

Partneri un partnerattiecības. Vīrs.  Sieva.  Karmiskās attiecības. Dvīņu liesmas. Garīgie partneri. Nesasniedzamas nepiepildītas mīlestības. Seksualitāte.  Šie un vēl citi jautājumi vienmēr ir pastāvējuši mums ikkatram. Un kādam ir izdevies sakārtot skaistas, harmoniskas un piepildītas attiecības.

Bet ir tādi attiecību kalambūri, ka īsti nevar saprast, no kura gala lai sāk šķetināt un ļoti bieži tam  iemesls slēpjas iepriekšējās dzīvēs. Un tas ir kaut kas tāds, kas tur nav līdz galam izdarīts, izrunāts, atstrādāts, atlaists.  Tagad tas izgaismojas šeit, ne visai labā veidā, vai precīzāk neveselīgās attiecībās. Attiecībās, kas rada haosu, spriedzi, pārempātiskas sajūtas, vai liek pārmērīgi ciest un rada sirdssāpes.  Jā, un sakne var slēpties katrā  mūsu iepriekšējo dzīvju pieredzē.  Ja šodien neizdodas izveidot attiecības, nav piemērotu partneru, vai vispār nav partneru, arī tur var būt iemesls iepriekšējās dzīves.  Grūtas un  sarežģītas attiecības ar ģimenes locekļiem: vecākiem, brāļiem, māsām, bērniem utt. 

       4.nodarbība  22.02

Bailes Bailes Bailītes….. Katram ir tās savas bailes bailītes, vai lielās šausmīgās bailes. Šeit es plašāk neko neaprakstīšu. Dziļāka saruna par to būs nodarbības laikā.

      5.nodarbība  15.03

Nāve. Dzīves beigas. Satraukums vai nevēlēšanās pieņemt faktu,  ka kāds varētu nomirt. Bailes no dzīves beigām.

      6.nodarbība 29.03

Mans augstākais “ES”, mana gaismas komanda.  Kā izskatās tā vieta, telpa, kur mājo mana dvēsele starp dzīvēm? Kur manai dvēselei ir visdrošāk, vislabāk?  Kā tas ir : sajust caur šo fizisko ķermeni visaugstākās frekvences un dimensijas?  Kā to iezemēt šeit un tagad?

      7.nodarbība  12.04

Citas planētas, citu zemju pieredzējumi. Vai es esmu dzīvojis uz citas planētas?  Kāda ir bijusi dzīve uz citām ne Zemes vietām, manā dvēseles pieredzē. 

Kādam var izgaismoties tādas dvēseles pieredzes kā  NeCilvēcīgās, piemēram: koki, putni, kristāli, akmeņi, stihijas, un citi dabas elementi. 

        8.nodarbība 26.04

Mani talanti un spējas. Mans dzīves uzdevums. Vai es dzīvoju savu dzīvi? Piepildu savus dzīves mērķus? Kādi vispār ir mani uzdevumi, ko mana dvēsele te uz Planētas Zeme  ir atnākusi darīt?  Vai tā profesija kurā es tagad esmu, tiešām ir mana? Darbs, kuru es strādāju ir vajadzīgs manas dvēseles pieredzei?  Vai ja Tu esi tikko savas karjeras izvēles priekšā, vai jauna sava amata izvēles priekšā? Tad tieši laikā pārskatīt, ka tas šodien ir caur tavu iepriekšējo dzīvju prizmu, pieredzēm un izvēlēm?

         9.nodarbība 10.05

Mani resursi veiksmīgas un laimīgas iepriekšējās dzīves.  Mani resursi, iemaņas, spējas no iepriekšējām dzīvēm, kuras man noder arī šodien. Kā integrēt pazaudētās, bet man šodien labās dvēseles atmiņas. Pazaudētās dvēseles daļas. Kur ir manas veiksmes atslēgas?  Kā man šodien iziet uz savu veiksmes ceļu, zinot savas pieredzes no manām iepriekšējām dzīvēm?

Kā norisināsies katra tikšanās?

Būs deviņas tikšanās reizes. Katru reizi, būs saruna par svarīgo un nozīmīgo.  Ar pasniedzēju tiks izrunāts  kopā par tās dienas tēmu, uz kuru nodarbību esat atnākuši.  Būs ceļojums uz iepriekšējo dzīvi, par attiecīgo tēmu. Pasniedzēja jūs vedīs kopīgā ceļojumā, kur jūs katrs pārskatīsiet savas atmiņas, par savas dvēseles pieredzēm.

Un pēc ceļojuma būs sarunas par redzēto, sajusto, zināmo, kādas ir jūsu atklāsmes.  Ja būs jautājumi, kaut kādas nesaprašanas, tad par to visu runāsim.

 Ja Tev ir šaubas, bailes, ka Tev varētu neizdoties, vai ka Tu nemācēsi, tad tās izkliedēsies.  Visi kas grib var atcerēties savas Iepriekšējās dzīves. Jūs to paši redzēsiet, jutīsiet vai vienkārši zināsiet atbildes, pēc katras nodarbības, ceļojumā uz iepriekšējām dzīvēm, par tās dienas noteikto tēmu.

Pasniedz: Melita Januša – Rauba.

Reinkarnācijas/Iepriekšējo dzīvju izpētes tēmā viņa strādā jau piekto gadu, apjomīgi un daudzpusīgi.  Šādā nodarbību ciklā viņa Jums piedāvās pārskatīt iepriekšējo dzīvju atmiņas ar Reinkarnacionikas metodi, kuru ir apguvusi šeit:.http://reinkarnacija.com.lv/mani-skolnieki/.

Strādā gan grupās, gan privāti. Visa informācija šeit:https://pardveselesatminam.mozello.lv/uz-konsultaciju-piesakies-seit/

 

14.01.2023 URĀNISKĀ ASTROLOĢIJA (PRAKTISKĀ DAĻA) Krievu val.
08.01.2023 Mācība par 7 enerģētiskajiem centriem - čakrām / Dziedniecības skola