TĒMA:  “2024.GADS UN TĀ IETEKME UZ  MANI”

Tuvojas jau nākamais gads un ir pienācis laiks ieskatīties nākamā gada tendencēs un vienlaicīgi nostiprināt Taro zināšanas, iegūt jaunu pieredzi un iepazīt jaunus Taro biedrus. Nodarbības laikā  ar taro kārtīm tiks liktas nākamā gada prognozes un ieteikumi. Būs iespēja uzzināt un darboties ar dažādiem izklājuma veidiem.

  • Nodarbības maksa: 45eiro
  • Nodarbības ilgums: 11.00 – 16.00
  • Nodarbības vieta: Mācību centrs Saskarsme
  • Adrese: Rīga, S.Eizenšteina 29, 5.stāvs
  • Pasniedzēja: Ingūna Zeltiņa
  • Periods pirms ziemas Saulgriežiem, 6.Mēness diena un Mēness Ūdensvīra zīmē dod izteikti jaudīgu dienu Taro kāršu apmācībai un nākamā gada prognozēm.  Intuīcija saasinās līdz pat gaišredzībai, iespējamas dažādas atklāsmes un apskaidrības. Var nodarboties ar jebkurām lietām, kas sagādā prieku, labpatiku, šī diena liek aizdomāties par Visuma lietu kārtību. 

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

Meistarklases mērķis:

  • iespēja tikt pie savas 2024.gada prognozes
  • iespēja praktiski darboties ar kārtīm
  • iegūt jaunu pieredzi
  • darboties grupā

Tavs Taro zināšanu līmenis šajā meistarklasē nav svarīgs – galvenais, lai Tev ir savas Taro kārtis (pēc Raidera Vaita sistēmas) un vēlme ar tām strādāt.

Vēl piebildīšu, ka mans mērķis ir  parādīt dažādās taro iespējas un ļaut jums pašiem meklēt jaunus veidus kā pielietot Taro gan sevis izprašanā un analīzē, gan nākotnes nolasīšanā. 

 

10.12.2023 BIOLOKĀCIJAS kurss / Dziedniecības skola
08.01.2024 HATHA JOGAS nodarbības *ONLINE*