21.07.22 notiks brīnišķīgs online pasākums –  LENORMAND un  TARO  KĀRŠU VAKARS – atklāj savu SLĒPTO POTENCIĀLU!

Norises laiks 21. JŪLIJS plkst. 18.00 – 21.30 online tiešraidē Zoom platformā ar mācību centra “Saskarsme” pasniedzējām – ILVIJU MELNI (10 gadu pieredze Lenormand kāršu lasīšanā) un INGŪNU ZELTIŅU (10 gadu pieredze TARO kāršu lasīšanā un 25 gadi astroloģijā!).

Atklāj, ko kārtis vēsta par Tavu talantu, iekšējo potenciālu vai saņem atbildi uz sev svarīgu jautājumu par citu tēmu un mācies, kā pareizi nolasīt Lenormand un Taro kārtis!

Šajā kāršu vakarā varēsi uzzināt par savām īpašajām spējām, būtību un sūtību šajā pasaulē! Tas palīdzēs izvēlēties pareizo ceļu pārmaiņām, jauniem iesākumiem, personības attīstībai. Kārtis parādīs, kur slēpjas Tavs iekšējais spēks un līdz šim neapjaustais potenciāls un pastāstīs arī, kāds būs šī slēptā talanta pielietošanas ceļš.

Pasākumā pieejamas 15 vietas. Dalības maksa – 20 eiro.

Katrai dalībniecei tiks veltītas 10 minūtes. Kārtis tiks izliktas pieteikšanās secībā. Katrai dalībniecei tiks izmantots savs īpašais kāršu komplekts. Trīs dienu garumā pēc pasākuma būs apskatāms arī tiešraides ieraksts.

 Kāpēc 21. jūlijs?

  • Mēness būs Vērša zīmē, spēcīgā pozīcijā un augstā enerģijas līmenī, kas vēl papildus palīdzēs intuīcijai un gaišredzībai,
  • būs 22. Mēness diena, kas ir viena no divām vislabākajām dienām kāršu likšanai (otra ir 6. Mēness diena), kad var iegūt īpaši precīzas atbildes un intuīcija izteikti spēcīgi!

 Pieteikšanās:

  • jāraksta vēstuli uz e-pastu laimeskartis@gmail.com, norādot vai vēlies saņemt Lenormand vai Taro kāršu vēstījumu un vai vēlies izpētīt savu slēpto potenciālu vai meklēt atbildi uz citu šobrīd svarīgu dzīves jautājumu.
  • jānorāda savs dzimšanas datums, mēnesis, gads (vēlams).
  • ja jautājums ir par attiecībām vai saistībā ar kādu citu cilvēku, būtu vēlams norādīt arī viņa vārdu vai vismaz vārda pirmo burtu un arī dzimšanas datus.
  • jāveic priekšapmaksa – pārskaitījums 20 eiro apmērā.

 

 

 

 

09.08.22 LENORMAND un TARO KĀRŠU VAKARS
21.04.2022 *ONLINE* Kosmiskā apziņa un nāves noslēpums * Vebināru cikls*