ATTĪRĪŠANĀS, PROBLĒMU ATRISINĀŠANA, KARMISKO MEZGLU ATSIEŠANA

25.11 ir 13.Mēness diena, diena, kad notiek intensīva organisma atjaunošanās, vēlams risināt vecas, karmiskas, sarežģītas problēmas, kas sen neliek mieru – tās atrisināsies vieglāk kā citās dienās un dos spēkus jaunam sākumam.

Šajā vakarā baudīsim gongu skaņas un izmantosim šo tikšanos, lai atbrīvotu sevi no vecām sasāpējušām problēmām un ieliktu pamatu jaunām idejām, projektiem.  

25.11 tiek svinēts kā Katrīnas diena, tie ir kārtīgi sieviešu svētki, šajā dienā izbeidzas daudzi sezonas lauku darbi. Šajā dienā var ielikt labklājības pamatus nākamajam periodam. 

  • Norises laiks: 25.11.23  18.20 – 20.30
  • Norises vieta:  Mācību centrs Saskarsme
  • Adrese: Rīga, S.Eizenšteina iela 29, 5.stāvs
  • Dalības maksa: 25 eiro
  • Gongu skaņās mūs ievedīs Jolanta Zeltiņa
  • Līdzi jāņem jogas paklājiņš, guļammaiss vai sedziņa, vilnas zeķes

Pieteikties: Pieteikuma anketa

GONGU  skaņas meditācijas būtība ir koncentrēties uz ieklausīšanos skaņā, tik tālu, ka tavs ES izgaist. Tu saplūsti ar skaņu, kura aizved Tevi uz vietu, kur Tevis vairs nav un Tu nonāc nebūtības stāvoklī. Tiek apstādināts nepārtrauktais domu process un Tevī dzimst radošais gars un cilvēciskās vērtības.
 Jolanta Zeltiņa apguvusi skaņu meditācijas pie skolotājiem Alicijas un Richarda Eiliakiem Lietuvā, studējusi mūzikas terapijas padziļināto kursu Ukrainas Nacionālajā Pedagoģiskajā Universitātē. Gongu skaņu terapiju apguvusi pie  Govinda (Dhruba) Tiwari no Nepālas. Nodarbojas ar skaņas pētniecību – tās  pozitīvo iedarbību un ietekmi uz cilvēka apziņu un ķermeni. Gongs Jolantas dzīvē ir ienācis kā unikāla būtne, kas dziedina, relaksē un transformē.

 

10.12.2023 BIOLOKĀCIJAS kurss / Dziedniecības skola
07.11.23 Meistarklase *NAUDAS PLŪSMA, MINERĀLI UN MANA KOMFORTA ZONA*