UZŅEMŠANA IR BEIGUSIES, nākamais apmācību sākums ir 2022.gada februāris.

Pieteikties nākamajam kursam:   Pieteikuma anketa

Astropsiholoģijas un dziedniecības skolā notiek uzņemšana neklātienes un dienas nodaļās.

Abas programmas ir profesionālās pieaugušo pilnveides izglītības programmas, kurās ir apvienoti dažādi mācību priekšmeti. Gan dziedniecības, gan astroloģijas galvenais uzdevums ir pats cilvēks un sevis atveseļošana visos plānos: fiziskajā, emocionālajā un garīgajā. Jūsu talants tikai gaida, kad Jūs to atklāsiet. Lēmums par to, kas Jūs esat noteiks to, ko Jūs sasniegsiet. Kāds tad ir Jūsu potenciāls? Vai Jums dažkārt nešķiet, ka dzīve aiziet tukšgaitā? Kas Jūs esat patiesībā? Kur ir JŪSU talants?

Mācību ilgums  3 un 2 gadi. Neklātienes nodaļa 3 gadi, dienas nodaļa 2 gadi. Neklātiene notiek nedēļas nogalē, vienu mēnesi tā ir viena pilna diena 7h, nākamo mēnesi tās ir divas pilnas dienas 14h. Dienas grupai mācības notiek reizi nedēļā 6h, vienā no darba dienām.

Astropsiholoģijas programma sastāv no četriem mācību priekšmetiem: astroloģija, ezotērika, psiholoģija un numeroloģija.

Dziedniecības programma ir dažādu mācību priekšmetu apvienojums, kas parāda ar kādiem atšķirīgiem instrumentiem varam piekļūt tuvāk savai iekšējai pasaulei. Tie ir  akmeņi, rūnas, meditācijas, masāžas, svārsts, krāsas u.c., un tie visi ar mums runā. Dažādiem priekšmetiem ir atšķirīgs stundu skaits, un tos vēl padziļināti var apgūt kursos.

Mācību sākums – septembris.

Mācību laiki un cenas apskatāmi šeit:   http://saskarsmecentrs.lv/macibu-programmas/macibu-maksa/

Iegūsiet lieliskas zināšanas, jaunus draugus, attīstīsiet sensorās un radošās spējas, sāksiet vai turpināsiet sevis apzināšanas ceļu.

Būs pieejami arī dažādi kursi, semināri un lekciju cikli gan iesācējiem, gan tiem, kuri vēlas savas zināšanas papildināt.

Pieteikties:   Pieteikuma anketa

12.09.21 Sistēmisko sakārtojumu vadīšana 2021./2023.māc.g.
Ķermeņa atjaunošanās līnija