Lekcijas onlain vidē + praktiska saelpošanās ar augiem.  

IEPAZĪSIET ārstniecības augus, to enerģētisko aktivitāti un sakrālās īpašības, kas var noderēt gan ikdienas lietošanā, gan fiziskās veselības un psihes veseluma uzlabošanā, gan augu rituālos, pirts procesos un citur. 

Plānotie vebināru laiki 2023./ 24. gada ciklā – otrdienu vakari, sākot no 10.oktobra līdz 20.februārim, plkst. 19.00 – 21.45 (beigu laiks aptuvens).

Maksa par vebināriem:

  • Iegādājoties visu ciklu (20 reizes) = 270,- eiro,
  • Maksājumu dalot uz pusēm (augus saņemsiet 2 sūtījumos), dalības maksa 140,- + 14,- eiro.
  • Pērkot pieeju vienam vebināram = 15,- eiro izvēlētais vebinārs + 15,- eiro 1.vebinārs (noskatāms vienu reizi, sākumā), bet nebūs augu sūtījums.
  • Tiem, kas piedalījās iepriekšējā “Augu zinību” vebināros (visā ciklā), dalības maksa, pērkot visu ciklu = 50% atlaide.
  • Iegādājoties visa cikla abonementu, saņemsiet pasta vai Omnivas sūtijumā sauso augu komplektu, ar ko saelpoties katra vebināra beigās.

Ieraksti būs! Jūsu rīcībā paliks arī īsi vebināru satura konspekti kā darba materiāli.

AUGU ZINĪBU LEKCIJAS VADĪS  Marija Sils – dabas un gara dziedniece, zāļu sieva un ārstniecisko tēju izgatavotāja, dziedniecības mācību pasniedzēja m/c „Saskarsme”. Vairāk par vadītāju te: http://www.zemesvejs.lv/sakums/par-mani/

PIETEIKTIES: https://forms.gle/NkFYxqaPuZtZcovB9

KATRĀ VEBINĀRĀ BŪS:

1) lekcijas daļa, kurā uzzināsiet par augu īpašībām un lietošanas iespējām  (aptuveni divarpus stundas, ar pauzīti). Augu iedalījums šoreiz ir pēc enerģētiskajām īpašībām, ne veselības problēmām, kas dod iespēju precīzāk piemeklēt vajadzīgos augus cilvēkiem, kam nav medicīnisku zināšanu. Lekcijas gaitā jums taps skaidrs – kādus augus savā starpā kombinēt, kādus labāk ne, kā tos  lietot, lai tie nezaudētu savas vērtīgās īpašības un darbotos fiziskā, enerģētiskā un sakrālā plānā.
2) praktiskā saelpošanās ar 1 šīs tēmas augu. Tie, kam būs visa cikla abonements, augus elpošanai saņems pasta sūtījumā, bet tie, kas uz 1 vebināru pieteiksies, varēs izlīdzēties ar kādu savās mājās atrodamu augu.. Šī saelpošanās attīsta sensoro uztveri un stiprina saikni ar dabu, tā ir laba plaušām un vispārējai imunitātei.
3) Būs iespēja uzdot jautājumus

Lekcijām būs gan ieraksti, gan papildus informatīvie materiāli par augiem.

ŠIS CIKLS PAREDZĒTS cilvēkiem, kam interesē izprast augu lietošanas būtību un pamatprincipus, kam ir svarīgi uzturēt savu un savu tuvinieku veselību ar dabas produktu palīdzību, kā arī tiem, kas vēlas papildināt zināšanas, lai palīdzētu dziedināties citiem. Uzsvars uz augu būtību, raksturu, enerģētiku un citām smalkā plāna īpašībām, par ko atrodams mazāk fiksētu zināšanu.

KATRU REIZI APSKATĪSIM KĀDU AUGU GRUPU, bet tās ir savstarpēji saistītas, tādēļ vienā vebinārā var būt arī kāda informācija par citu augu grupu. Sagatavošanas un augu kombinēšanas ieteikumi arī neatkārtosies katru reizi, bet būs saistīti ar kādiem raksturīgiem augiem. Tādēļ, lai gūtu pilnvērtīgas zināšanas, ieteicams skatīties visus cikla vebinārus, bet ieskatam var iegādāties vispirms vienu un tad visus pārējos. Vebināriem iespējams turpinājums dabā pavasarī, kaut kur Rīgas pievārtē – saelpošanās prakse sev atbilstošu augu atrašanai dabā un spēku apmaiņai ar tiem!

TĒMAS:  

1.Augu un citu dabas būtņu enerģētika

2.Robežu augi

3.Sildošie augi

4.Vēsinošie augi

5.Attīrošie augi

6.Skaidrības augi

7.Mīkstinošie augi

8.Koncentrējošie augi

9.Dzīvības plūsmas augi

10.Iekšējās kustības augi

11.Ārējās kustības augi

12.Līdzsvarojošie augi

13.Sievišķie augi

14.Vīrišķie augi

15.Bērnības augi

16.Atdalošie augi

17.Transformācijas augi

18.Spēka piesaistes augi

19.Augu sagatavošana lietošanai

20.Augu rituāli un maģija

 

Vairāk informācijas par šo ciklu: tel.: 29393605,  vai 22845601, e-pasts: zemesvejs12@gmail.com

 

APMEKLĒJUMA PUNKTI – 40

 

 

 

 

 

10.10.23 Meistarklase *MINERĀLU IZLIKUMI UN MANDALAS*
10.10.23 *ONLINE* TARO kāršu mistērija /kurss iesācējiem/ 2023./2024.māc.g.