Aigars Mozulis un nodarbība ĶERMEŅA ATJAUNOŠANĀS LĪNIJA

– Uzskatu maiņa, domu atlaišana
– Elpošanas vingrinājumi enerģētisko centru iekustināšanai, sabalansēšanai
– Prāta, ķermeņa vērošana, atrodoties guļus vai sēdus stāvoklī.

Vienlaicīgi cilvēka prātā var dzīvot 2-3 aktīvas domas (dažam pat vairāk). Atkarībā no emocionālā stāvokļa, kādā brīdī tās var pieaugt vai samazināties. Jo vairāk šādu domu, jo ievērojami samazinās cilvēka darbības rezultāts. Atbrīvojoties no uzmācīgās domas, kas mūsu prātā dzīvo jau nedēļu, mēnesi vai pat gadus, atslābinās ķermenis, mainās dzīves uztvere un sapratne. Jau pēc mirkļa prātu pārņēmusī svarīgā doma pārformējusies un kļuvusi mazsvarīga.
Ikdienā, praktizējot Aigara izstrādātos elpošanas vingrinājumus, iemācīsieties iegūt mieru, iekustināsiet bloķētās vietas enerģijas kanālos, atjaunosiet veselību.

Rezultāti:
– vērojamas izmaiņas fiziskajā un emocionālajā plānā
– uzlabojas pašsajūta un nostiprinās imūnā sistēma
– mazinās kaulu, muguras sāpes
– parādās mīlestība un cieņa pret apkārtējiem, vidi
– uzlabojas attiecības ar līdzcilvēkiem
– mainās izpratne par lietām

? Lai būtu ērti, uz nodarbību ņemiet līdzi zeķes, vingrošanas paklājiņu, sedziņu (katrs pēc saviem ieskatiem).
? Maksa par nodarbību 20 €
? Nodarbības ilgums 2,5-3 h
? Iepriekšēja pieteikšanās – www.ej.uz/bodyrestartjanvaris
rakstot uz bodyrestartlv@gmail.com
vai zvanot uz tālr. 26368966 (Santa)

Body Restart komanda nu jau gada garumā rūpējas, iesaka un māca kā ar apzinātas un sabalansētas elpošanas palīdzību var atrisināt ar veselību saistītus jautājumus, kā justies labāk, iegūt vairāk enerģijas un dzīvesprieka. Esam iegādājušies un apguvuši prasmi darboties ar īpašu ierīci, ar kuras palīdzību iespējams veikt veselības diagnostiku, vērot dinamiku un ar elpošanas palīdzību uzlabot veselības rādītājus. Ne tikai elpošana palīdz atjaunot organismu, bet arī tīrs ūdens, minerālvielas, vitamīni, aminoskābes un taukskābju lietošana uzturā. Lai izglītotu citus, šobrīd zināšanas apgūstam arī paši – mācāmies Rīgas Stradiņa universitātes nutricioloģijas grupas kursā. Šī ir zinātne, kas šūnu līmenī ļauj saprast daudzu veselības problēmu cēloņus, piemeklēt labākos risinājumus organisma attīrīšanā, pabarošanā ar skābekli, minerālvielām un vitamīniem. Izvērtējam, ar kurām kompānijām sadarboties, pārliecināmies, kuri produkti ir labākie un efektīvākie. 

Body Restart nodarbībās: 

  1. Pirmreizēja un tad, secīgi pēc katras nodarbības, atkārtota organisma stāvokļa diagnostika, ieteikumi. Testa rezultātu rūpīga analīze, izskaidrošana, izsūtīšana uz e-pastu; (sirds – asinsvadu un veģetatīvā nervu sistēma, psihoemocionālais stāvoklis; aura, čakras, 12 meridiānu darbība; enerģijas patēriņš un uzņemšana; organisma apgāde ar skābekli, miegs; organisma bioritmu darbība; adaptācijas spējas – imunitātes līmenis; patiesais organisma bioloģiskais vecums u.c.). Viena mērījuma nolasīšana apm.7 min., analīze apm.10-12 min.

     2.Atbrīvošanās no nevajadzīgām domām, apzinoties- cik daudz cilvēka enerģiju patērē mūsu prātā ilgstoši   “sēdošā” doma;

  1. Elpošanas vingrinājumi veselības atjaunošanai un nostiprināšanai.

Šobrīd par veselības diagnostikas ierīci tiek izrādīta ļoti liela interese, tāpēc, laika trūkuma dēļ, “gulēšanu” nodarbības beigās šobrīd atceļam (guļamos piederumus līdzi varam neņemt, ja nu vienīgi kādam ir problemātiski nosēdēt).

Nodarbības vietās ieradīsimies vismaz stundu iepriekš, tāpēc, tie, kas vēlas pārbaudīt organisma veselības stāvokli, var nākt ātrāk…?

Atgūstiet enerģiju un dzīvesprieku kopā ar Aigaru Mozuli!

(Maksa par nodarbību nemainās) 

Astropsiholoģijas un dziedniecības studijas 2021./2022.māc.g.