Izlidošana  14.09.2022   10:25 –15:40

Satikties ar SEVI vietā, kas Tevi atbrīvo no ikdienas steigas un kņadas. Tāpēc dodies GRUZIJAS PIEDZĪVOJUMĀ! Aicināti ceļojumā retrītā tie, kuri vēlas atjaunot enerģijas krājumus, izbaudīt vīnogu laiku, sajust kalnu burvību, apskatīt skaistākos Gruzijas rajonus un vienkārši baudīt šo skaisto zemi.

Pieteikuma anketa

7 dienu programma no 14.09.22 – 21.09.22  PRĀTA UN DVĒSELES ATPŪTAI

 • Atpūta ar mērķi atslēgties no steigas, stresa un pienākumiem
 • Baudīsim sauli, jūru un kalnus
 • Būs dažādas nodarbības ķermeņa un prāta mieram
 • Ekskursijas un pārgājieni
 • Fantastiskā Gruzijas virtuve

Programma  ir veidota samērīgi, lai spētu apvienot gan darbību un aktivitāti, gan ļautos sajust mieram un rāmumam. Ļauties mijiedarbībai ar dabu.

Cena par nometni ir 450 eiro (bez lidmašīnas biļetēm)

Meditācijas: būs meditācijas, elpošanas prakses, lai Tu varētu iepazīt sevi un ieklausīties sevī. Uzrunāt savus iekšējās pasaules procesus un vienkārši ļauties atpūtai. 

Izlidošana  14.09.2022   10:25 –15:40

1.diena  14.09.  ielidojam 15:40. Transfērs uz viesu namu, Iekārtojamies.

 • Brīvais laiks, Kutaisi apskate. Tirgus.
 • Bagrati katedrāle
 • Vakariņas, atpūta

2.diena  15.09      Brokastis.  Izbraucam 9.00                         

Ekskursija visu dienu: apmeklēsim Batumi pilsētu. Cenā iekļauts ceļš uz Batumi.  

Batumi –nozīmīgākais Gruzijas Melnās jūras kūrorts, Adžārijas galvaspilsēta,  kura vienā veselumā apvieno pretstatus: supermodernas celtnes, senas ieliņas, Delfināriju, tirgu, strūklaku lāzeršovu  utt –  Batumi ir modernās Gruzijas seja. Krāšņa pilsēta, ko mēdz salīdzināt ar Dubaju. Atrodas nepilnus 20km attālumā no Turcijas.

Atpūta Melnās jūras piekrastē. Šajā laikā ūdens vēl ir silts, tā kā varēs arī nopeldēties.

       Vakarā atgriežamies viesu namā, pa ceļam vakariņojam.

3.diena   16.09   Brokastis. Izbraucam 9.00

Ekskursija visu dienu: apmeklēsim Rabati cietoksni, Boržomi un Vardziju. Cenā ir iekļauts ceļš un ieejas biļetes.

Rabati cietokšņa apmeklējums Ahalcihes pilsētā. Tas ir Gruzijas skaistākais cietoksnis un tajā kopā ir apvienotas gruzīņu, turku un armēņu kultūras.

Vardzija – XII-XIII gs. klintīs izveidotā senatnīgā alu pilsētiņa un klosteru komplekss, atrodas Kuras upes ielejā. Prātam neaptveramas cilvēka radītspējas apliecinājums – smilšakmenī cirsta pilsēta, kas izvietota 13 stāvos, alu klosteri, kuru daļā joprojām dzīvo mūki. Tā tika uzcelta karalienes Tamāras valdīšanas laikā. 1283. gadā komplekss cieta no spēcīgas zemestrīces un tika atjaunots 14. gadsimta sākumā. Pašlaik Vardzia ir funkcionējošs klosteris un viens no populārākajiem Gruzijas apskates objektiem.

Boržomi – slavenākais Gruzijas SPA kūrorts, kas visā pasaulē atpazīstams ar saviem minerālūdeņiem. Pastaiga Boržomi nacionālajā parkā Kharagauli, kur var pagaršot īstu Boržomi tieši no avota.

Vakarā atgriežamies viesu namā, pa ceļam vakariņojam.

4.diena   17.09    Brokastis. Izbraucam 9.00

Svanetija atrodas Gruzijas ziemeļrietumos un šis reģions dažkārt tiek dēvēts par Eiropas Himalajiem. Tas tādēļ, ka tieši šeit atrodas augstākās Gruzijas kalnu virsotnes. Neskatoties uz to, ka Šharas kalns ir augstākā virsotne, dvīņu kalns Ushba tiek raksturots kā „Kaukāza karalis”. Ushbas kalns ir skaistākā un leģendām apveltītākā Kaukāza virsotne.

Brauciens uz Svanetiju un Mestiju – kalnainās Svanetijas galvaspilsētu, kas ir iekļauta UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Mestija atrodas 1400 m virs jūras līmeņa. Līdz pat 19. gadsimtam Svanetija bija nošķirta no jebkādas cilvēku plūsmas un caurstaigāšanas, vasaras laikā reģionā bija iespējams iekļūt tikai caur vienu vienīgu ieleju, ziemā – teju nekādi. Svanetijas iedzīvotāji – svāni ir maza un kareivīga kaukāzu tautiņa. Ģimene ir katra svāna cietoksnis, tādēļ radās tradīcija būvēt savu māju kā cietoksni, kas pasargātu gan no nelūgtiem viesiem, gan sniega un zemes nogruvumiem. Tādēļ tika būvēti līdz pat 25 m augusti torņi. Svānu tornis bija aprīkots ar visu nepieciešamo, lai varētu atvairīt uzbrukumu un vajadzības gadījumā tajā patvertos ilgstoša aplenkuma laikā.  Vislielākais skaits saglabājušos svānu torņu atrodams Mestijā un Ušguļi.

Foto pauze pie Enguri dambja pa ceļam.

Vakariņas Mestijas restorānā, nakšņošana viesu namā.

5.diena   18.09  Brokastis.  Izbraucam 10.00

Brīva diena Mestijā vai brauciens uz Koruldi ezeriem. Brauciens ir stāvs un notiek ar speciāliem džipiem. Koruldi ezeri atrodas 2760 m virs jūras līmeņa un no šīs vietas paveras fantastiski kalnu skati un pats brauciens ir skaistu ainavu pārpilns.  Braucot augšā varēs labi saskatīt Svanetijas skaistāko un lepnāko kalnu Ushba. Tiek uzskatīts, ka šajā kalnā dzīvo Dievi. Tas ir viens no noslēpumainākajiem un skaistākajiem Lielā Kaukāza apskates objektiem un tiek tulkots kā “raganu sabats”. Vārds “Ushba” tulkojumā no svānu valodas nozīmē “kalns, kas nes nelaimi”. Kalna augstums ir 4700 metri.

Pēcpusdienā brauciens uz pacēlāju (tas būs pēc pašu ieskatiem, nav iekļauts cenā), strādā tikai labos laikapstākļos. Pacēlājs uzved augšup uz visaugstāko (2340 m) restorānu “Zuruldi” Gruzijā! Kafijas, vīna vai saldējuma pauze restorānā ar burvīgu skatu uz apkārt esošajiem kalniem.

Vakariņas Mestijas restorānā, nakšņošana viesu namā.

6.diena  19.09        Brokastis, izbraucam ap plkst 10.00

Dodamies uz Ušguļu ciemu.  Eiropā augstākā apdzīvotā vieta – Ušguli ciems (ap 2200 m.v.j.l), atrodas UNESCO vēsturiskā mantojuma sarakstā. Ušguļi – tālākais Svanetijas ciems, līdz kuram arī mūsdienās iespējams nokļūt vien 6 mēnešus gadā, atlikušos 6 mēnešus tas atrodas zem sniega segas, izolācijā no ārpasaules. Turp dosimies ar speciālu pielāgotu transporta līdzekli pa neceļiem, šķērsojot strautiņus, kas mutuļo lejup pa kalnu nogāzēm.

Ušguļi joprojām dzīvo ap 50 ģimeņu. No Ušguļi paveras skats uz Gruzijas augstāko virsotni – Škharu. Pēc izvēles – pastaiga pa vieglas sarežģītības taku, iespējams atveldzēties aukstajā kalnu upē.

Brīvais laiks pusdienām Ušguļi ciemā.

Vakarā atgriežamies viesu namā, vakariņas.

7.diena  20.09            Brokastis.  Izbraucam  10.00

Dodamies uz ūdenskritumu un ledāju.

Vakarā atgriežamies viesu namā, vakariņas.

8.diena  21.09    Atgriežamies Rīgā                     Brokastis, transfērs uz lidostu,

Izlidošana no Kutaisi  06:30 – 09:55

Cena par braucienu ir 450 eiro.

Cenā iekļauts:

 • viesu nams Kutaisi
 • viesu nams Svanetijā
 • brokastis un vakariņas,
 • ekskursijas,
 • transporta pakalpojumi
 • transfērs uz un no viesu nama,
 • meditāciju prakses (pēc vēlēšanās).

Cenā nav iekļauts:

 • Lidojums uz Rīga – Kutaisi – Rīga
 • apdrošināšana
 • personīgie tēriņi
 • pusdienas
 • pacēlāju biļetes
 • papildus apskates objekti
 • transporta izdevumi par papildus ekskursijām

Pieteikties:

 

 

 

 

10.09.2022 ASTROPSIHOLOĢIJA / Astroloģijas skola 2022./2023.māc.g.
18.09.22 *ONLINE* Ciparu mistērijas – Cilvēka Dzīves uzdevumi Zemes matricā