Šovasar atkal aicinām mācību centra “Saskarsme”  vasaras nometnē viesu namā “Vizbulītes” Ķekavas novadā!  Šis jau būs 7. Zvaigžņu salidojums!  

Šīsvasaras nometnes tēma “PRAKTISKĀ KĀRŠU NOMETNE”

DIVAS DIENNAKTIS 02.08 – 04.08 – notiks ikgadējā nometne gan Mācību centra Saskarsme audzēkņiem, gan jebkuram interesentam, kurš vēlas papildināt vai uzsākt jaunus meklējumus kāršu zinībās. Jūs gaida lekcijas, praktiskās nodarbības, iespēja satikties ar pasniedzējiem un savstarpēji iepazīties!

Šīs nometnes akcents ir PRAKSE!

Tarologs ir profesija, kura reāli palīdz gan sev, gan klientam risināt dažādas problēmas. Tarologa un jebkura kāršu lasītāja meistarība – tas ir īpašs ceļš, pāreja no vienas virsotnes uz otru, kurā mēs attīstam savu meistarības līmeni. Tomēr bieži vien šai ceļā mēs atduramies pret nepārvarāmiem šķēršļiem.  

Kādas domas un sajūtas bieži vien pavada iesācēju kāršu lasīšanas prasmēs?

 • stress, dēļ bailēm kļūdīties, nepareizi kaut ko pateikt
 • nesapratne, ko nozīmē kāda konkrēta kārts vai kāršu sintēze
 • kārtis neatbild, “nerunā”, galvā tukšums
 • sajūta, ka “bilde”neliekas kopā

Ja Jums ir pazīstams kaut viens no šiem punktiem, šī nometne ir priekš Jums!  Tāpēc, ka šeit mēs iegūsim atbildes uz daudziem jautājumiem, lai varētu pareizi lasīt jebkuru kārti. 

Jautājumi, par kuriem mēs runāsim:

 1. Kā pareizi uzdot jautājumus.
 2. Kā iemācīties lasīt Taro kārtis dažādās pozīcijās.
 3. Kā precīzi tulkot Taro kārtis? Sistēmiskā un intuitīvā pieeja tulkošanā.
 4. 7 iemesli kāpēc izlikums dod ļoti maz informācijas.
 5. Apgūsim dažus pamatizlikuma veidus, kurus var izmantot jebkuru jautājumu izskatīšanai. 
 6. Kā var apgūt Taro pamatus vienas stundas laikā.
 7. Taro un laika prognozēšana.
 8. Taro Ošo Dzen kārtis – savas sievišķās un vīrišķās enerģijas apskats izlikumos.
 9. Lenormand kārtis prakse – lielais izlikums.
 10. Taro numeroloģija – karmiskās astes aprēķins. Traucējošais lielums, kas nāk no iepriekšējās dzīves, kas ir jāharmonizē un jāatlaiž. 

Pieteikties: https://forms.gle/nbNhdTmaDQvpq1rN7

PLĀNOTS:

 • Interesantas lekcijas
 • Praktiskās nodarbības
 • Kāršu tirdziņš
 • Pirts piektdienas vakarā– tiem, kas vēlēsies, atsevišķa samaksa (tiem, kas ies pirtī)
 • Gongu vakars

TIKSIMIES Pulkarnē (Ķekavas novads), viesu namā “Vizbulītes”; 02.augustā plkst  19.00
(iekārtošanās no 18.00), atvadīsimies 04.augustā ap plkst 19.00.

“Vizbulītes” ir gleznaina, iekopta vieta pašā Latvijas vidienē, ar pirti un peldamu dīķi, kurā var arī noķert kādu zivi un turpat to pagatavot.
Darbosimies gan iekšā, gan ārā, bet lietus laikam mums sagatavota nodarbību zāle. Viesu namā ir mums piemērota teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis.
Ir arī laba sabiedriskā transporta satiksme ar Rīgu tiem, kas vēlas braukāt.

Piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu 50.eiro apmērā līdz 31. maijam, dalības maksa ir:

 • A variants (istabiņā nakšņošana) 170 eiro
 • B variants (teltī vai mašīnā nakšņošana) 155 eiro.
 • Dalības maksa par vienu dienu (bez brokastīm) ir 85,- eiro.
 • Duša būs pieejama visiem.

Dalības maksa ietver piedalīšanos visās nodarbībās, kā arī naktsmītni un trīsreizēju ēdināšanu viesu namā. (būs gan gaļas, gan veģetārs ēdiens).

Gongu vakars notiks sestdienā 03.08 plkst 20.30  pavisam netālu no viesu nama, ļoti skaistā un klusā vietā, vai arī pašā viesu namā, skatoties pēc laika apstākļiem. Ja ir vēlme, tad var apmeklēt tikai Gongu pasākumu. (iepriekš piesakoties)

Atrašanās vietas koordinātes  https://maps.app.goo.gl/CaTHi5kKyhWRHJpM8

No 1.jūnija nometnes cena – 185 eiro.

Nometnē uzzināsi:

 • par dažādām Taro, tai skaitā Ošo Dzen Taro un Lenormand kārtīm
 • kā kāršu nozīmes savienojas ar  Numeroloģijas zināšanām
 • kā iegūt pārliecību, ka pareizi saklausi un tulko savas sajūtas un kāršu attēlus
 • Strādāsim praktiski – šo visu vadīs Mācību centra Saskarsme pasniedzēji

Nometnes pasniedzēji:

Ingūna Zeltiņa – astrologs, tarologs, “Saskarsmes” vadītāja, runās par  Taro kārtīm

Ilvija Melne – Lenormand kāršu pasniedzēja, teorija un prakse LENORMAND GRAND TABLEAU izklājums. 

Dace Laksberga – ezotēriķe numeroloģe, ierādīs, kā izmantot Taro numeroloģiju sevis izzināšanā. Kā arī Ošo dzen Taro atklāsmes

Aiga Ozoliņa – neirografikas speciāliste, ievadīs mūs krāsu un līniju modelēšanā

Aigars Mozulis – pirts meistars, specializējies dažāda veida masāžās

Alise Baldare – rūnu meistare, prtniece, praktizē dažādus maģiskus rituālus

Jolanta Zeltiņa –gongu meistare, peldinās mūs gongu skaņās.

Tatjana Skaramanga – jogas nodarbības no rītiem


Un tā informācija par pasniedzējiem un nodarbību tēmām:

INGŪNA ZELTIŅA – Mācību centra Saskarsme vadītāja, astropsihologs, tarologs 

Tēma: 1. Kā uzlabot savu praksi kāršu tulkošanā? Shēma, jautājumu uzdošana. Biežāk sastopamās kļūdas jautājumu formulēšanā.

Apskatīsim Taro kāršu lasīšanas pamatus. Mācīsimies pareizi uzdot jautājumus kārtīm (Taro, Lenorrmand utt), lai varētu lasīt kāršu izlikumus bez kļūdām. Jo precīzāk uzdodam jautājumu, jo lielāka iespēja, ka nekļūdīsimies atbildē. Uzzināsiet, kādi jautājumi ir efektīvi, lasāmi, bet kādi ir mazefektīvi un tos nevajadzētu izmantot. Jautājumu uzdošanai pastāv savi noteikumi, mēs apskatīsim 12 pamatnoteikumus. 

Tēma: 2. Kārtis dažādās pozīcijās, prakse. 

Kārts nozīme var ļoti mainīties, ja mēs neņemsim vērā vienu niansi. Un šī nianse ir jautājuma konteksts. Izejot no konteksta, kārts var mainīt savu nozīmi. Katrai kārtij ir savs princips, kas ir konstants, nemainīgs un vienmēr paliek tāds. Šis princips ir iekodēts katrā kārtī un tieši no šī principa izriet visas pārējās kāršu nozīmes –  kā vienas krāsas bezgalīgi dažādie toņi. 

Mācīsimies vienu kārti lasīt dažādās pozīcijās, jo galvenā kļūda kāršu lasīšanā ir jautājuma konteksta neievērošana un neizprašana. 

Tēma: 3. Laika prognozēšana Taro kārtīs.

Kā noteikt laiku pēc Taro kārtīm? Kādas kārtis runās par lēnu laika ritējumu un kādas stāstīs par ļoti ātru notikumu norisi? Laika prognozēšanai ir vairākas tehnikas. Šajā lekcijā apskatīsim pietiekami vienkāršu metodi, kas norāda uz notikumu norises ātrumu. Uzzināsim kāda starpība laika noteikšanā ir starp Vecajiem Arkāniem, Jaunajiem Arkāniem un Galma kārtīm. 

Tēma: 4. Kā mēs varam tulkot dubultās kāršu kombinācijas un tripletus? 

Divu (duplets) vai trīs (triplets) kāršu izlikums ir atbilde uz vienu jautājumu un šīs kārtis ir jānolasa kopā. Mērķis ir padziļināt informāciju – detalizēt, precizēt. Ir dažādi paņēmieni tripletu un dupletu lasīšanā, izskatīsim shēmas un piemērus. Runāsim par kāršu savstarpējo saistību, kur ir jāapvieno divi vai trīs elementi vienlaicīgi. Dupletu un tripletu tulkošana ir katra kāršu licēja sapnis un augstākā meistarības pakāpe.              


DACE LAKSBERGA – bioenerģētiķe, dziedniece, Reiki meistare,  ezoteriķe, numeroloģe, Skolas “Sievietes dzīvesziņa” vadītāja.

Tēma: 1. Karmiskās “astes” aprēķins. Tas, kas nāk no iepriekšējās dzīves un kas ir jāharmonizē.

“Karmiskās astes” – apzināšanās – tā ir iespēja izprast, kāpēc atsevišķas situācijas nerisinās, vai arī atkārtojas pat tad, ja cilvēks to negrib. Izzināsim, kādi ir šie nerealizētie uzdevumi un kas jādara, lai būtu iespēja priecīgāk un laimīgāk dzīvot uz zemes. Izzināsim savu Kosmisko Pasi! 

Tēma: 2.  Savas sievišķās un vīrišķās enerģijas apskats izlikumos caur Ošo Dzen kārtīm.

Ošo dzen taro – tas ir unikāls instruments sevis izprašanai. Kas tad cilvēkam ir svarīgi – lai sievišķā un vīrišķā enerģija sadarbotos kā pašā, tā arī mijiedarbībā ar apkārtējo pasauli. Caur Ošo dzen taro Vecajiem arkāniem atklāsim, kā šobrīd izpaužas IN un JAN enerģijas mūsos. Iespējams, tieši šīs atklāsmes ir viens no ceļiem uz harmoniju. 


ILVIJA MELNE – mācību centra “Saskarsme” pasniedzēja, Lenormand kāršu eksperte, laika maģijas un citu seno zināšanu pētniece.

Tēma:  Lenormand GRAND TABLEAU – praktiskā nodarbība.

GRAND TABLEAU jeb tulkojumā no franču valodas “LIELĀ BILDE” – Lenormand kāršu lasīšanas augstākā meistarības pakāpe izliekot visas 36 kārtis reizē! Šis izlikums parāda arī to, par ko jautātāja pat nav iedomājusies! Tas prasa daudz uzmanības, laika un zināšanu par kāršu savstarpējo mijiedarbību (paātrina, pastiprina, samazina, neitralizē), taču, saprotot galvenos knifus, daudzām kļūst par iecienītāko kāršu lasīšanas veidu!


AIGA OZOLIŅA – lielu daļu savas dzīves ir saistījusi ar astroloģiju, neirografiku un Taro kārtīm. Nometnē mūs ievadīs Neirokoka zīmēšanā. 

Tēma: Krāsu un līniju modelēšana, pasākuma neirografikas koka veidošana

Tas būs visu nometnes dalībnieku kopdarbs. Zīmējot Neirokoku, varam uz papīra ar neirografisko līniju palīdzību audzēt savu vēlmi, projektu, ideju. Koks palīdzēs ieraudzīt resursus, iedot spēku un virzību, lai nākotnē rastos augļi, turklāt to visu realizēt harmoniskākajā veidā. 


AIGARS MOZULIS – pirts meistars, specializējies dažāda veida masāžās. Mācījies un studējis ķermeņa ģeometriju pie Dr.biol.profesora A. Paeglīša. Izstrādājis un pasniedz atveseļojošu elpošanas tehniku.

.  

Tēma: pirts rituāli. 

Ikdienā vislielāko postu cilvēkam nodara stress un nervozitāte. Tas sašaurina uztveres plašumu un neļauj saskatīt lietu patieso būtību. Aigars vienmēr ir vēlējies palīdzēt cilvēkiem. Viņš ir pārliecinājies, ka aiz mūsu laika un telpas ir vēl kāda realitāte, kas ir apslēpta no mūsu maņām. Pirts baudīšana ir labākais veids kā mazināt stresu. Pēc vēlmes piektdienas vakarā būs iespējams iet pirtī, pirts meistars rādīs kā gatavot pirtsslotas, skrubi un kā pareizi baudīt pirti. 


ALISE  BALDARE – pirtniece, rūnu meistare, pārzina dažādus maģiskus rituālus 

Tēma: “Rūnas un nodoma aktivizēšana”

Kas ir rūnas? Sena piktogrammu sistēma, alfabēts, “FUTARKS” un DIEVI! Tajās ietverti priekšstati par dabā un Visumā valdošiem spēkiem, kuriem var piekļūt ar maģijas palīdzību.

Rūnas sāk darboties un strādā, tad, kad mēs tās aktivizējam – iedodam uzdevumu. Rūnu rituāls, kuru veidosim pašas ar savām domām un enerģiju liekot rūnām palīdzēt sasniegt to, ko vēlamies. Rituāla gaitā atvērsim  kanālu, lai  enerģija darbojas tieši  Tavā labā! 

Gravēsim sveces ar rūnu matricu, sapratīsim un aktivizēsim katru rūnu tajā, aicināsim RŪNU DIEVUS mums palīdzēt aktivizēt enerģijas plūsmu un realizēt mūsu vēlmes.

Alise palīdzēs ar rituāla norisi, piesaucot stihijas, pareizu secību rituālu atverot un aizverot, lai viss noris pēc Aukstāko spēku gribas.

Rūnu altāra tuvumā sveces ar matricu iegūs papildspēku, to uzlāde dubultā vairojas. Tas viss būs iespējams tikai rituāla gaitā.

Nodarbība būs par papildus samaksu, kas iekļauj izmaksas par materiāliem (sveces utt) . Maksa vēl tiek precizēta.


TATJANA  SKARAMANGA – jogas skolotāja, žurnāliste. Beigusi Jogas terapijas institūtu Mumbajā, Indijas un Tibetas joga un medicīna. Katram ir savs ceļš uz to. Skolotājai Tatjanai Scaramangai šis ir Jogas terapijas institūts Mumbajā, tās ir slavenā Himalaju Gurudži Svami Prakashanandas Sarasvati Tit Maharaj sarunas, tās ir individuālas nodarbības ar skolotāju Džaipurā, tas ir Starptautiskās akadēmijas diploms.

Tēma: Rīta Hatha jogas nodarbības

Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar pieredzi. Hatha jogas nodarbības ir paredzētas visiem, kuriem vien ir vēlme uzsākt nodarboties ar jogu. Pamēģināsim dažas jogas pozas (asanas), elpošanas vingrinājumus (pranyama) , relaksācijas un meditācijas paņēmienus. Hatha joga atrisina dažādas fiziskā ķermeņa problēmas.


JOLANTA ZELTIŅA – mācījusies skaņu meditācijas pie skolotājiem  Alicijas un Richarda Eiliakiem Lietuvā, studējusi mūzikas terapijas padziļināto kursu Ukrainas Nacionālajā Pedagoģiskajā Universitātē. Nodarbojas ar skaņas pētniecību- tās  pozitīvo iedarbību un ietekmi uz cilvēka apziņu un ķermeni. Gongs Jolantas dzīvē ir ienācis kā unikāla būtne, kura dziedina, relaksē un transformē viņu pašu. Šajā unikālajā pieredzē viņa dalās ar citiem, praktizējot skaņu meditācijas.

Tēma – Gongu skaņu meditācija kopā ar Jolantu Zeltiņu.

Tas ir laiks sev, lai sajustu skaņu dziedinošo pieskārienu savam ķermenim un savai būtībai. Kad skaņa Tevi aizved uz pasauli, kas ir mierpilns, harmonisks vai bezapziņas stāvoklis, kurā var tikt uzburts it viss ko vēlies. Tev tikai jāļaujas, lai skaņa Tevi ved uz turieni, kur vari iedziļināties un iegremdēties savā iekšējā sajūtu un intuīcijas pasaulē, kur iespējams piedzīvot dažādas atklāsmes un apskaidrības stāvokļus, gan savas ilūzijas un maldus un saskatīt lietu patieso būtību. Vari rast atbildes uz jautājumiem, kas neliek mieru un  atrisināt vecas, ieilgušas problēmas vai gūt jaunas idejas, kas ļaus turpmāk dzīves ceļā virzīties pareizajā virzienā.

Ikvienam būs iespēja piedzīvot skaņu pieskārienu sirdij un dvēselei, kas caur skaņu pasauli aizvedīs katru savā pieredzē.

Nometnē Jolanta Zeltiņa piedāvās Tibetas dziedošo trauku masāžu. Tieši skaņa kopā ar trauku radīto vibrāciju uzlabo organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, veic tādu kā slēdža lomu starp simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, atbrīvo dažādu veidu blokus. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma.

PIETEIKŠANĀS uz vietas nometnē. Ziedojums 30 eiro.


DIENU  PLĀNS  

02.augusts, piektdiena

LAIKS

KAS NOTIEK

LAIKS

VADA

18.00 – 19.00

Ierašanās, iekārtošanās, tēja, kafija

1 h

 

19.00 – 20.00

Nometnes atklāšana, iepazīšanās

30.min.

Ingūna Zeltiņa

20.00 – 21.30

1. nodarbība – Krāsu un līniju modelēšana, pasākuma neirografikas koka veidošana

1,5h

Aiga Ozoliņa

21.30 – ……….

Vakara atpūta vai

pirts pēc vēlēšanās (par papildus maksu)  //

Rūnas un nodoma aktivizēšana (jāpiemaksā par materiāliem)

 

 

Aigars Mozulis

Alise Baldare

 03.augusts, sestdiena

LAIKS

KAS NOTIEK

LAIKS

VADA

8.00 – 9.00

2.nodarbība  Rīta joga

1 h

Tatjana  Skaramanga

9.00 – 10.00

Brokastis

1 h

 

10.00 – 12.00

3. nodarbība  –  Kā uzlabot savu praksi kāršu tulkošanā? Shēma, jautājumu uzdošana. Biežāk sastopamās kļūdas.

2 h

Ingūna Zeltiņa

12.00 – 12.15

Pārtraukums

15 min

 

12.15 – 14.15

4.nodarbība  –  Kārtis dažādās pozīcijās, praktiskais izlikums.

2 h

Ingūna Zeltiņa

14.15 – 16.00

Pusdienas, atpūta

1h 45 min

 

16.00 – 17.45

5.nodarbība  –  Savas sievišķās un vīrišķās enerģijas apskats izlikumos   caur Ošo Dzen kārtīm

1 h 45min

Dace Laksberga

17.45 – 18.00

Pārtraukums

15 min

 

18.00 – 19.30

6.nodarbība  –  Laika prognozēšana Taro kārtīs

1 h 30min

Ingūna Zeltiņa

19.30 – 20.30

Vakariņas

1h

 

20.30  – 22.30

7.nodarbība  Gongi un meditācija

2 h

Jolanta Zeltiņa

 

 

 

 

 04.augusts, svētdiena

LAIKS

KAS NOTIEK

LAIKS

VADA

8.00 – 9.00

8.nodarbība      Rīta joga

1 h

Tatjana Skaramanga

9.00 – 10.00

Brokastis

1 h

 

10.00 – 12.00

9. nodarbība – Lenormand GRAND TABLEAU – praktiskā nodarbība.

2h

Ilvija Melne

12.00 – 12.15

Pārtraukums

15min

 

12.15 – 14.15

10. nodarbība – Taro numeroloģija- karmiskās “astes” aprēķins. Tas, kas nāk no iepriekšējās dzīves un kas ir jāharmonizē.

2h

Dace Laksberga

14.15 – 16.00

Pusdienas, atpūta

1h 45min

 

16.00 – 18.00

11.nodarbība  –  Tripleti un dubultās kombinācijas

2h

Ingūna Zeltiņa

18.15 – 19.00

Noslēgums

45min

 

19.00 – ….

Tēja, kafija, uzkodas, atvadīšanās

 

 

 

LĪDZI JĀŅEM:

1. Apģērbs un apavi dažādiem laika apstākļiem. 

2.  Paklājiņš jogas nodarbībām

3.   Gongu meditācijai – paklājiņš, sedziņa apsegties (bieži paliek vēsi meditācijas laikā)

4. Kārtis praktiskajām nodarbībām (kuriem kārtis ir)

5.  Personīgie pieraksti un rakstāmpiederumi 

6.  Teltī gulētājiem – guļampiederumi.

7.  Pirtī gājējiem – pirtslietas (svaigas slotas varēs sagriezt uz vietas – paņemiet šķēres un aukliņu). Pirts paredzēta piektdienas vakarā – ja būs pietiekams gribētāju skaits.

8.  Blakus ir labs, peldams dīķis – var ņemt peldlietas.

9.  Ja lietojat pretodu līdzekļus – lūgums izvēlēties tādus, kam nav izteiktas smaržas! 

10. Dalības maksas atlikušo daļu lūdzu sagatavot skaidrā naudā un iemaksāt, ierodoties nometnē. 

NOSACĪJUMI
• Pasākuma laikā reizēm notiks fotografēšana. Foto materiālus visiem izsūtīsim, pie viena dodot iespēju apstiprināt, ka tos, kuros esat redzami, var vai nevar publicēt.
• Nodarbību laikā enerģētiskai tīrībai lūgsim telefonos izslēgt gan skaņu, gan interneta un bluetooth signālus.

12.07 – 14.07.2024 m/c Saskarsmes nometne "NAUDAS ENERĢIJA MANĪ UN PASAULĒ"
07.09.2024 MĀJU SISTĒMA / Astroloģijas skola