Šovasar pirmo reizi notiks mācību centra “Saskarsme”  vasaras nometne sadarbībā ar Alīnu Voronovu “NAUDAS ENERĢIJA MANĪ UN PASAULĒ”

DIVAS DIENNAKTIS 12.07 – 14.07 – notiks  nometne, kurā aicināti piedalīties visi – gan Mācību centra Saskarsme audzēkņi, gan jebkurš interesents, kurš vēlas atrast ceļu uz iekšējo harmoniju un bagātību. Jūs gaida lekcijas, praktiskās nodarbības, iespēja satikties ar pasniedzējiem un savstarpēji iepazīties!

Norises vieta:  Ķekavas pagasts, Pulkarne, viesu nams Vizbulītes????????   

Vai vēlies atrast ceļu uz bagātību un iekšējo harmoniju, vienlaikus saglabājot savas dzīves vērtības?
Ja tā, tad šī nometne ir priekš Jums!???? ????
 
Vai Jūs sev kādreiz esat uzdevuši šādus jautājumus:
✅Kas kopīgs dzīves scenārijam un Tavas nopelnītās naudas daudzumam?
✅Vai vēlies atklāt kādi tieši naudas bloki no paša dzīves pieredzes var būt par šķērsli labklājības enerģijas plūsmai?
✅Vai varbūt tie ir naudas bloki no dzimtas pieredzes, kas ir par šķērsli šai enerģijas plūsmai?
✅Kā atklāt un “atvērt” savas spējas, lai tas nestu pienācīgu atalgojumu?
✅Kāpēc kāds pelna daudz naudas, bet es, nē?
✅Kā atrast ceļu uz iekšējo harmoniju un bagātību?
 
Ja Jums kādreiz kaut viens no šiem jautājumiem ir ienācis prātā, šajā nometnē noteikti atradīsiet daudzas atbildes! Un visa informācija būs vērsta uz to, lai mēs tiktu galā ar saviem aizspriedumiem, pārstātu baidīties, saņemtu izpratni par to, kur un kā virzīt savu enerģiju, lai tas nestu pienācīgu atalgojumu.
Dalīsimies  ar Jums prasmēs kā pārvarēt iekšējos naudas blokus  un traumas,  sākt ceļu uz finansiālo izaugsmi, atklājot savu patieso es.
Atbrīvo savu naudas enerģiju un dalies tajā ar pasauli!
 

TĒMAS
Naudas enerģija
Iekšējā harmonija
Bagātība
Naudas boki
Pelnīt vairāk 
 
PLĀNOTS:
 • Interesantas lekcijas
 • Praktiskās nodarbības
 • Pirts piektdienas vakarā– tiem, kas vēlēsies, atsevišķa samaksa (tiem, kas ies pirtī)
 • Gongu vakars

TIKSIMIES Pulkarnē (Ķekavas novads), viesu namā “Vizbulītes”; 12.jūlijā plkst  19.00
(iekārtošanās no 18.00), atvadīsimies 14.jūlijā ap plkst 19.00.

“Vizbulītes” ir gleznaina, iekopta vieta pašā Latvijas vidienē, ar pirti un peldamu dīķi, kurā var arī noķert kādu zivi un turpat to pagatavot.
Darbosimies gan iekšā, gan ārā, bet lietus laikam mums sagatavota nodarbību zāle. Viesu namā ir mums piemērota teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis.
Ir arī laba sabiedriskā transporta satiksme ar Rīgu tiem, kas vēlas braukāt.

Piesakoties un iemaksājot priekšapmaksu 50% apmērā līdz 1. jūnijam, dalības maksa ir:

 • A variants (istabiņā nakšņošana) 170 eiro
 • B variants (teltī vai mašīnā nakšņošana) 155 eiro.
 • Dalības maksa par vienu dienu (bez brokastīm) ir 85,- eiro.
 • Duša būs pieejama visiem.

Dalības maksa ietver piedalīšanos visās nodarbībās, kā arī naktsmītni un trīsreizēju ēdināšanu viesu namā. (būs gan gaļas, gan veģetārs ēdiens).

Gongu vakars notiks sestdienā 13.07 plkst 20.30  pavisam netālu no viesu nama, ļoti skaistā un klusā vietā, vai arī pašā viesu namā, skatoties pēc laika apstākļiem. Ja ir vēlme, tad var apmeklēt tikai Gongu pasākumu. (iepriekš piesakoties)

Atrašanās vietas koordinātes  https://maps.app.goo.gl/CaTHi5kKyhWRHJpM8

No 1.jūnija nometnes cena – 180 eiro.

Nometnē iegūsi zināšanas:

 • kā sajust iekšējo labsajūtu no dzīves un aktivizēt naudas enerģijas.
 • kā labklājības enerģijas savienojas ar  Numeroloģijas zināšanām
 • par Taro kārtīm un naudas maģiju
 • ar kādiem praktiskiem paņēmieniem un rituāliem varam virzīties labklājības virzienā

Nometnes pasniedzēji:

Ingūna Zeltiņa – astrologs, tarologs, “Saskarsmes” vadītāja,  Taro kārtis un labklājība, 

Alise Baldare – rūnu meistare, prtniece, praktizē dažādus maģiskus rituālus. 

Alīna Voronova – sistemātisko sakārtojumu speciālists

Alla Ļipatova –  dvēseles terapeite – sistēmisko sakārtojumu meistare

Dace Laksberga – ezotēriķe numeroloģe, stāstīs, kā izmantot numeroloģiju sevis izzināšanā un savu spēju apzināšanā. Naudas cipari.

Jolanta Zeltiņa –gongu meistare, peldinās mūs gongu skaņās.

Tatjana Skaramanga – jogas nodarbības no rītiem

______________________________________________________________

Informācija par pasniedzējiem un nodarbību tēmām

INGŪNA ZELTIŅA – Mācību centra Saskarsme vadītāja, astropsihologs, tarologs 

Tēma:  Taro kāršu maģija labklājības vairošanai

Šajā lekcijā būs runa par finanšu tēmu, kas ir ļoti svarīga ikvienam cilvēkam, tā ir mūsu bāze un drošība. Mēs dzīvojam materiālajā pasaulē un finanšu jautājums nodarbina ikvienu no mums. Kad mūsus attiecības ar NAUDU neveidojas labvēlīgi, tad mēs daudzas lietas dzīvē nevaram realizēt. Šīs situācijas risināšanai veiksim situācijas koriģējošu izlikumu “ES UN MANAS FINANSES”, kā arī izrunāsim Lielos un Mazos Arkānus no finanšu viedokļa.

Sākumā Taro bija tikai parasta atmiņas un erudīcijas spēle, uz kārtīm bija attēloti zīmējumi ar mitoloģisku saturu, kas vēstīja par pasaules rašanos, sadzīves ticējumiem un vēstures notikumiem. 1781. gadā Itālijā tika nopublicēts arheologa A. de Gebelina raksts, kurā viņš apgalvoja, ka Melnā grāmata patiešām eksistē, un tās saturs ir Taro kāršu prototipi. Dažus gadus vēlāk mistiķis un okultists Eteila veica grandiozu apvērsumu, atjaunojot senās Taro spēles attēlus. Eteila apgalvoja, ka uz šīm kārtīm attēloti pārdabiski, sarežģīti un nesaproti simboli, kas nāk no Senās Ēģiptes, un ka šajos simbolos ir iekodēta pasaules un cilvēces evolūcija, maģiski, šifrēti kodi un rituālu apzīmējumi. Kopš šiem atklājumiem Taro kārtis ieguva pavisam jaunu rezonansi, un jaunā maģijas ēra varēja sākties.


DACE LAKSBERGA – bioenerģētiķe, dziedniece, Reiki meistare,  ezoteriķe, numeroloģe, Skolas “Sievietes dzīvesziņa” vadītāja.  

 

Tēma:  Numeroloģija un Nauda

Vai jebkurš cilvēks var kļūt par miljonāru? Protams, nē. Bet jebkurš cilvēks var uzlabot savu Naudas enerģijas plūsmu izpētot savu potenciālu un realizējot to dzīvē. Numeroloģija ir ļoti labs instruments, lai izzinātu savu labklājības noslēpumu.

Šajā nodarbībā uzzināsi savu labklājības finansu kodu, izveidosi dzīves kvalitātes un labklājības grafiku, saņemsi norādes par dzimšanas datos iedoto informāciju labklājības enerģijas uzplaukumam savā dzīvē.

Kas Tev vajadzīgs?

Zināt savus dzimšanas datus un savu vārdu!

Un izziņas process var sākties!


ALĪNA VORONOVA – Sistēmiskā darba un dažādu personīgās izaugsmes metožu meistare. Kādreizējā finansu speciāliste, tagad – labklājības psiholoģijas konsultante. Pārzina un māca citiem pārvaldīt naudas enerģētiskās plūsmas un samezglojumus tās ceļā, kas radušies gan personīgās pieredzes ceļā, gan sistēmiskā mantojuma ietvaros.

   

 1. Tēma: “Piedzīvot bagātību, piedzīvot labklājību!”

Naudas enerģijai patīk skaitļi un plāni, aprēķini un grafiki.
Labklājības esenci veido mūsu emocijas, sapņu un misijas un piepildījums un it sevišķi attiecības ar citiem cilvēkiem mums apkārt.

Kā savienot šos divus enerģijas pretpolus – mērķus un sapņus, lai tie kopā nenonāktu pretrunās, lai uzstādītie mērķi būtu gan sasniedzami, gan iedvesmojoši un nestu prieku – tas būs šīs nodarbības galvenais fokuss.

*Kopējais Ieguvums:*
Skaidrība par finansiālajiem mērķiem un emociju saikni ar patiesu labklājību. Izmēģini meditāciju “Labklājības navigators”.

     2. Tēma:  “Naudas bloki, naudas traumas. Dzimtas grabažas vai vērtīgs mantojums?”

Līdz pat 90% bloku un šķēršļu mūsu labklājībai glabājas mūsu zemapziņā. Apziņā mums ir perfekts plāns, bet tas atduras kā pret neredzamu sienu. Šajā nodarbībā pavērsim zemapziņas priekškaru, lai saudzīgi transformētu to sakrātu zaudējumu un neveiksmju pieredzi kas attur mūs no sava potenciāla sasniegšanas. Pārvērtīsim šo pieredzi par vērtīgu resursu – gudrību, pašcieņu un izdošanos.

Nodarbības noslēgumā visi kopā veiksim 5 Trūkuma mošķu izdzīšanas rituālu. 

*Kopējais Ieguvums:*
Atklāj un transformē naudas blokus, kas var būt slēpti. Iegūsti izpratni par dzimtas vēstures ietekmi uz finansēm.

     3. Tēma:  “Nauda – manu vērtību un vietas pasaulē atspulgs. Piedzīvot labklājību no jauna”

Šī būs nodarbība, kas noslēgs mūsu transformācijas ciklu un katram dalībniekam dos praktisku “ceļa karti”, kā nometnē gūtās atziņas pielietot praksē. Galveno akcentu liksim uz tām vērtībām, kas svarīgas katram no mums – Ģimene, Veselība, Sirdsmiers, Pašapziņa un Unikalitāte.

 *Kopējais Ieguvums:*
Izmantosim Japānas Laimes mākslas IKIGAI plānu, lai sasaistītu naudu ar personīgajām vērtībām. Apgūsti praktiskus rīkus, lai ikdienā piedzīvotu labklājību un novērstu zaudējumus nākotnē.


ALLA ĻIPATOVA – dvēseles terapeite – sistēmisko sakārtojumu meistare ar plašām zināšanām ezotēriskajā laukā, ar pieredzi šamanisko procesu un rituālu vadīšanā.

  

Tēma: “Naudas enerģijas bloki un resursi ķermenī”

Ķermenis ir naudas plūsmas enerģijas vadītājs. Prakses laikā caur kustību, pieskārienu, elpošanu, meditatīvu ceļojumu, skaņu mums būs iespēja satikt sevi, atgriezt ķermenī harmoniju, stabilizizēt naudas plūsmu un stiprināt saikni ar to, noņemt destruktīvas programmas un blokus, kā arī mācīties izmantot ārējos un iekšējos resursus savas personīgās plūsmas paplašināšanai.


ALISE  BALDARE – pirtniece, rūnu meistare, pārzina dažādus maģiskus rituālus 

Tēma: “Rūnas un naudas enerģija”

Kas ir rūnas? Sena piktogrammu sistēma, alfabēts, “FUTARKS” un DIEVI! Tajās ietverti priekšstati par dabā un Visumā valdošiem spēkiem, kuriem var piekļūt ar maģijas palīdzību.

Rūnas sāk darboties un strādā, tad, kad mēs tās aktivizējam – iedodam uzdevumu. Rūnu rituāls, kuru veidosim pašas ar savām domām un enerģiju liekot rūnām palīdzēt sasniegt to, ko vēlamies. Rituāla gaitā atvērsim naudas kanālu, lai naudas enerģija darbojas tieši mums – tieši Tev! 

Gravēsim sveces ar rūnu matricu, sapratīsim un aktivizēsim katru rūnu tajā, aicināsim RŪNU DIEVUS mums palīdzēt vairot naudas enerģiju, lai mūsu vēlmes tiktu realizētas.

 Es palīdzēšu ar rituāla norisi, piesaucot stihijas, pareizu secību rituālu atverot un aizverot, lai viss noris pēc Aukstāko spēku gribas.

Rūnu altāra tuvumā sveces ar matricu iegūs papildspēku, to uzlāde dubultā vairojas. Tas viss būs iespējams tikai rituāla gaitā.


TATJANA  SKARAMANGA – jogas skolotāja, žurnāliste. Beigusi Jogas terapijas institūtu Mumbajā, Indijas un Tibetas joga un medicīna. Katram ir savs ceļš uz to. Skolotājai Tatjanai Scaramangai šis ir Jogas terapijas institūts Mumbajā, tās ir slavenā Himalaju Gurudži Svami Prakashanandas Sarasvati Tit Maharaj sarunas, tās ir individuālas nodarbības ar skolotāju Džaipurā, tas ir Starptautiskās akadēmijas diploms.

Tēma: Rīta Hatha jogas nodarbības

Nodarbība piemērota gan iesācējiem, gan cilvēkiem ar pieredzi. Hatha jogas nodarbības ir paredzētas visiem, kuriem vien ir vēlme uzsākt nodarboties ar jogu. Pamēģināsim dažas jogas pozas (asanas), elpošanas vingrinājumus (pranyama) , relaksācijas un meditācijas paņēmienus. Hatha joga atrisina dažādas fiziskā ķermeņa problēmas.


JOLANTA ZELTIŅA – mācījusies skaņu meditācijas pie skolotājiem  Alicijas un Richarda Eiliakiem Lietuvā, studējusi mūzikas terapijas padziļināto kursu Ukrainas Nacionālajā Pedagoģiskajā Universitātē. Nodarbojas ar skaņas pētniecību- tās  pozitīvo iedarbību un ietekmi uz cilvēka apziņu un ķermeni. Gongs Jolantas dzīvē ir ienācis kā unikāla būtne, kura dziedina, relaksē un transformē viņu pašu. Šajā unikālajā pieredzē viņa dalās ar citiem, praktizējot skaņu meditācijas.

Tēma – Gongi un naudas meditācija 

Skaņas meditācijas būtība ir koncentrēties uz ieklausīšanos skaņā, tik tālu, ka tavs ES izgaist. Tu saplūsti ar skaņu, kura aizved Tevi uz vietu,  kur  Tevis vairs nav un Tu nonāc nebūtības stāvoklī. Tiek apstādināts nepārtrauktais domu process un Tevī dzimst radošais gars un cilvēciskās vērtības.

Nometnē piedāvās Tibetas dziedošo trauku masāžu. Tieši skaņa kopā ar trauku radīto vibrāciju uzlabo organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, veic tādu kā slēdža lomu starp simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, atbrīvo dažādu veidu blokus. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma.

PIETEIKŠANĀS uz vietas nometnē. Ziedojums 30 eiro.


DIENU  PLĀNS  

12.jūlijs, piektdiena

LAIKS

KAS NOTIEK

LAIKS

VADA

18.00 – 19.00

Ierašanās, iekārtošanās, tēja, kafija

1 h

 

19.00 – 20.00

Nometnes atklāšana, iepazīšanās

30 min.

 

20.00 – 21.30

1. nodarbība  –  iepazīšanās nodarbība

1,5h

Alla Ļipatova

21.30 – ……….

Vakara atpūta vai pirts pēc vēlēšanās

 

 

13.jūlijs, sestdiena

LAIKS

KAS NOTIEK

LAIKS

VADA

8.00 – 9.00

2. nodarbība   Rīta joga

1 h

Tatjana Skaramanga

9.00 – 10.00

Brokastis

1 h

 

10.00 – 12.00

3. nodarbība – “Piedzīvot bagātību, piedzīvot labklājību!”

2 h

Alīna Voronova

12.00 – 12.15

Pārtraukums

15 min

 

12.15 – 14.15

4.nodarbība –  ‘Numeroloģija un Naudas plūsma”.

2 h

Dace Laksberga

14.15 – 16.00

Pusdienas, atpūta

1h 45 min

 

16.00 – 17.45

5.nodarbība –  “Rūnas un naudas enerģija”.

1 h 45min

Alise Baldare

17.45 – 18.00

Pārtraukums

15 min

 

18.00 – 19.30

6.nodarbība –  “Taro kāršu maģija labklājības vairošanai”.

1 h 30min

Ingūna Zeltiņa

19.30 – 20.30

Vakariņas

1h

 

20.30  – 22.30

7.nodarbība   Gongi un meditācija

2 h

Jolanta Zeltiņa

 

 

 

 

14.jūlijs, svētdiena

LAIKS

KAS NOTIEK

LAIKS

VADA

8.00 – 9.00

8. nodarbība  Rīta joga

1 h

Tatjana Skaramanga

9.00 – 10.00

Brokastis

1 h

 

10.00 – 12.00

9. nodarbība –  “Naudas enerģijas bloki un resursi ķermenī”.

2h

Alla Ļipatova

12.00 – 12.15

Pārtraukums

15min

 

12.15 – 14.15

10. nodarbība – “Naudas bloki, naudas traumas. Dzimtas grabažas vai vērtīgs mantojums?”

2h

Alīna Voronova

14.15 – 16.00

Pusdienas, atpūta

1h 45min

 

16.00 – 18.00

11.nodarbība –  “Nauda – manu vērtību un vietas pasaulē atspulgs. Piedzīvot labklājību no jauna”.

2h

Alīna Voronova

18.15 – 19.00

Noslēgums

45min

 

19.00 – ….

Tēja, kafija, uzkodas, atvadīšanās

 

 


LĪDZI JĀŅEM:

1. Apģērbs un apavi dažādiem laika apstākļiem. 

2.  Paklājiņš jogas nodarbībām

3.   Gongu meditācijai – paklājiņš, sedziņa apsegties (bieži paliek vēsi meditācijas laikā)

4.  Personīgie pieraksti un rakstāmpiederumi 

5.  Teltī gulētājiem – guļampiederumi.

6.  Pirtī gājējiem – pirtslietas (svaigas slotas varēs sagriezt uz vietas – paņemiet šķēres un aukliņu). Pirts paredzēta piektdienas vakarā – ja būs pietiekams gribētāju skaits.

7.  Blakus ir labs, peldams dīķis – var ņemt peldlietas.

8.  Ja lietojat pretodu līdzekļus – lūgums izvēlēties tādus, kam nav izteiktas smaržas! 

9. Dalības maksas atlikušo daļu lūdzu sagatavot skaidrā naudā un iemaksāt, ierodoties nometnē. 

NOSACĪJUMI
• Pasākuma laikā reizēm notiks fotografēšana. Foto materiālus visiem izsūtīsim, pie viena dodot iespēju apstiprināt, ka tos, kuros esat redzami, var vai nevar publicēt.
• Nodarbību laikā enerģētiskai tīrībai lūgsim telefonos izslēgt gan skaņu, gan interneta un bluetooth signālus.

02.08 – 04.08.2024 m/c Saskarsmes nometne “ZVAIGŽŅU SALIDOJUMS – 7”