• Minerāli – palīgi atvērt sirdi un dziedēt aizvainojumus
  • Sirdslietas ar rozā kvarcu un ne tikai
  • Sirdstelpas žoga nojaukšana vai vismaz vārtiņu ierīkošana

Brīžam šķiet, ka esam zaudējuši atmiņu par to, kā un kas tas ir “mīlēt”, un patiesībā mūsu dvēseles uzdevums ir to iemācīties no jauna. Cilvēki meklē atbildes uz sasāpējušiem jautājumiem, mierinājumu, iedvesmu vai dziedināšanu. Kāpēc gan neizmantot iespēju vērsties pie mūžsena resursa – minerālu un kristālu pasaules?

Dosimies ceļojumā uz Sirdstelpu – vērsim to vaļā, ieiesim savā Sirdstemplī, mēģināsim nojaukt žogus, ja tādi sabūvēti, vai vismaz kaut nedaudz pavērt vārtiņus. Paskatīsimies, kas tur iekšā, kas jāpalaiž laukā, kas jāsamīļo un kam jāiedod vieta šeit un tagad. Ļausimies savu sajūtu pasaulei un krāsaino kristālu burvībai. Pastrādāsim ar sevi un priekš sevis un mazliet iepazīsim minerālus, kas palīdz kausēt sirds ledu, dziedēt aizvainojumus un atvērt sirdi mīlestībai. Jā, un arī izšķirties ar godu…

Pieteikties uz meistarklasi:   Pieteikuma anketa

  • Norises laiks: 18.30 – 21.30  Atkarīgs no cilvēku skaita
  • Maksa par nodarbību: 35 eiro
  • Norises vieta: Mācību centrs Saskarsme (klātienes nodarbība)
  • Pasniedz: Marika Rodo

Marika Rodo par sevi:

Plašajā ezotērikas pasaulē joprojām esmu māceklis un tā jau vairāk nekā divdesmit gadus… Kristāli ir mana mīlestība, aizraušanās un sirds nodarbe. Ceļa sākums bija sen, bet tāda nopietnāka šīs mīlestības “sakārtošana pa plauktiņiem” notika 2017. gadā “Minerālu studijā”, kur arī saņēmu impulsu sākt ar šīm zināšanām dalīties, joprojām turpunot mācīties un augt jau kopā ar jums. Pēc pamatizglītības esmu psihologs un pūrā arī dziedniecības kurss mācību centrā “Saskarsme”. Šobrīd papildinu savu arsenālu ar sistēmisko sakārtojumu vadīšanas (Helingera terapija) un dzimtas dziedināšanas iemaņām. Mani var sastapt Kristālu praksē, mācību centrā “Saskarsme”, Daiva Joga mājīgajā paspārnē un Mellužos. Interesentu lokā vadu tikšanās ar un par krāsaino minerālu pasauli, kuru ietvaros var iepazīt minerālu īpašības un raksturu, to saikni ar stihijām un planētam, iedarbību uz cilvēka enerģētiskajiem centriem, saistību ar krāsu terapijas pamatiem, ēterisko eļļu pasauli un iespējām tos izmantot sistēmiskajā darbā. Kā pavadonis krāsainajā Zemes dzīļu iemītnieku pasaulē aicinu iepazīt katra minerāla, kam cilvēks pieskaras, dvēseli un būtību. Patiesībā piedāvāju darbu ar sevi – sev. 

30.09.2023 *ONLINE* VĒDISKO EZOTERISKO zinību kurss 2023./2024.mācību gads
9 dienas Gruzijā  PRĀTA UN DVĒSELES ATPŪTAI  21.09.23 - 30.09.23