Trešais vebinārs ciklā    TĒMA: “LAIKA RATS UN MŪŽĪGĀ ATGRIEŠANĀS”

Reinkarnācija un Dvēseles kosmiskā iniciācija. Pagājušajā vebinārā mēs meklējām atbildes uz jautājumu – kas notiek nāves brīdī un pēc nāves? Mēs apskatījām teorijas, kas apliecina, ka apziņa neiet bojā, bet sāk ceļojumu smalkajos plānos. Parasti šī ceļojuma beigas ir atgriešanās fiziskajā formā jeb reinkarnācija.

Reinkarnācijas fenomena, tāpat kā tuvas nāves un ārpus ķermeņa pieredzes pētījumi pasaules universitātēs un klīnikās tiek ņemti vērā ļoti nopietni. Cilvēku stāsti tiek pierakstīti un tiek pārbaudīta to ticamība. Zinātne un medicīna šobrīd sāk ņemt vērā arī šamanisma, Tibetas Budisma, un citu senu sakrālo prakšu liecības.

PIETEIKTIES:    Pieteikuma anketa

  • Norises laiks 21.04. 2022. gads
  • Nodarbības maksa 22 eiro
  • Norises laiks 18.30 – 20.30
  • Norises telpa: Zoom platforma

Šajā vebinārā mēs iepazīsimies detalizētāk ar reinkarnācijas procesu un cilvēku liecībām. Kas ir reinkarnācija? Kā mēs izvēlamies nākošo ģimeni? Vai mums ir izvēle? Mēs meklēsim atbildes uz šiem un daudziem citiem jautājumiem un mēģināsim arī paskatīties uz visas cilvēces kā viena vienota organisma reinkarnācijas procesu.

Arvien vairāk zinātnieku un ārstu sliecas domāt, ka reinkarnācija tiešām pastāv un ka tieši tajā ir mūsu eksistences visdziļākā jēga. Ja mēs dzīvojam fiziskajā formā vairāk kā vienu reizi, tas mūsu attiecības ar kosmosu paceļ uz daudz augstāka pakāpiena, palīdz mums apzināties dzīvības svētumu un mūsu esošās dzīves pieredzes nozīmīgumu. Tas palīdz apzināties arī to, cik dārgs ir mūsu ierobežotais laiks, un rada vēlēšanos to nodzīvot jēgpilni.

Katrs jauna gada sākums ir kā simbols jaunām iespējām un pārmaiņām. Mēs visi iesākot gadu, vēlamies mainīties, vēlamies, lai mūsu dzīves sakārtotos, lai mēs būtu stiprāki, veseli, pārliecināti par sevi, mierīgāki un laimīgāki.

Lai tas tā notiktu, mums nepietiek tikai ar vēlēšanos. Ir jāsāk darbs ar sevi! Mums jāmācās savienoties ar to lielo un neizsmeļamo potenciālu, kas atrodas mūsu smadzenēs – apziņas spēku. To atverot un paplašinot, mēs personīgi saskaramies ar Dzīves, Nāves un Pārdzimšanas noslēpumu. Mēs piedzīvojam dziļu transformāciju, kas pārveido mūsu attieksmi pret dzīvi pašos pamatos un sniedz paliekošu līdzsvaru un mieru. Vēl vairāk, to izmantojot, mums paveras jauni ceļi un iespējas!

Pasaulē ir dažādas prakses, kas palīdz sasniegt šo apziņas stāvokli – meditācijas, mūzika un skaņa, transa dejas, šamaniskās bungas, lūgšanas, šamaniskais pirts rituāls, hipnoze, utt. Viens no spēcīgākajiem līdzekļiem, kas sniedz tūlītēju pieredzējumu un uztveres izmaiņu, ir Sakrālie Augi un Sēnes.

Pasniedzēja BAIBA BAIKA

Tā Baiba stāsta par sevi:

Saucu sevi par dvēseļu pavadoni un Dievu Augu skolnieci, arī ceļotāju fiziskajā un apziņas telpās. Kādā no ceļojumiem apziņā, mana vecvecmāmiņa, zāļu sieva un baltā ragana, ļāva man pavērt viņas ‘zālīšu un vārdu grāmatu’, kurā bija arī Mušmires tējas recepte. Tā sākās mans ceļš pie apziņu paplašinošajiem augiem un sēnēm. Aicinājums palīdzēt dvēselei pāriet Upi, nāca studējot Anglijā Kenterberijas universitātē Dievu Augu izraisītus izmainītus apziņas stāvokļus un to pozitīvo ietekmi uz garīgo veselību. Pirms- un pēcnāves fiziskās un praktiskās lietas apguvu Anglijā, iegūstot dzīves beigu aprūpes sertifikātu. Garīgo dimensiju šim darbam dod mana skolotāja Felicity Warner un viņas Dvēseļu Pavadoņu Skola.Dziļāku izpratni par augu medicīnu dzīves beigu posmam šobrīd apgūstu pie klīniskajām herbālistēm Fiona Heckels un Karen Lawton. Kas zina, cik tāls vai tuvs mans galamērķis? Esmu sapratusi, ka ir laiks dalīties ar citiem, ko esmu piedzīvojusi, pieredzējusi, sasniegusi, iemācījusies un praktizēju. Kā māca viena no manām skolotajām: “Ja tevī dziļi iekšā dzīvo dziesma, deja, dzejolis, glezna, grāmata, stāsts, neturi to tur! Dalies, lai dotu savu artavu Zemes dziedināšanā.”

21.07.22 LENORMAND un  TARO  KĀRŠU VAKARS
24.03.2022 *ONLINE* Kosmiskā apziņa un nāves noslēpums * Vebināru cikls*