Pirmais vebinārs ciklā  “NERVU SISTĒMA UN VEĢETATĪVĀ DISTONIJA”.

Īss apraksts  – veģetatīvā jeb autonomā nervu sistēma ir perifērās nervu sistēmas daļa, kas regulē visu iekšējo orgānu funkcijas, nodrošina organisma veselīgu vielmaiņu, augšanu, vairošanos un uztur organisma homeostāzi, jeb spēju jebkuros apstākļos atgriezties līdzsvarā.

Ilgstošs stress, šoks, traumas grauj šo sistēmu, rada līdzsvara traucējumus un bruģē ceļu uz slimībām ar dziļām saknēm. Modernā medicīna uzskata, ka veģetatīvā nervu sistēma nav pakļauta cilvēka gribas kontrolei. Ja tās līdzsvars ir izjaukts, palīdz tikai antidepresanti un līdzīgas ķīmiskas vielas. Vai tiešām tā ir?

Šajā vebinārā mēs meklēsim atbildes uz šo un daudziem citiem jautājumiem. Mēs runāsim par šīs nervu sistēmas darbību, par to kāpēc tā nespēj atgriezties līdzsvarā, un kādas garīgās prakses un dabas produkti var papildināt tradicionālo medicīnu, lai mēs spētu atgūt mūsos no dabas ielikto līdzsvaru. 

Šīs stundas laikā Baiba Baika dalīsies savās zināšanās un pieredzē, mēs diskutēsim, uzdosim jautājumus, un, ja nepietiks laika, jautājumi pēc nodarbības tiks nodoti pasniedzēji, un viņa uz tiem katram sniegs individuāli atbildes. Būs arī neliela meditācija.

PIETEIKTIES: Pieteikuma anketa 

  • Norises laiks 10.03. 2022. gads
  • Nodarbības maksa 7 eiro
  • Norises laiks 18.30 – 19.30
  • Norises telpa: Zoom platforma
  • Pasniedz Baiba Baika

Diemžēl tikšanās fiziskajā telpā, draudzīga pleca tuvums un stiprinošs rokas spiediens šobrīd ir padarīti par nepieejamiem! Bet nenolaidīsim rokas! Nāksim kopā virtuālajā telpā, praktizēsim dažādas garīgas prakses, meditēsim, dziedāsim, dzersim nomierinošas zāļu tējas, stāstīsim stāstus, dalīsimies ar zināšanām, meklēsim atbildes uz jautājumiem, stiprināsim viens otru, lai varam stāvēt stipri Gaismā un Mīlestībā.

Šis pārejas laiks, kad Gaisma atdzimst spēkā, bet Tumsa joprojām nežēlīgi cīnās par savu vietu, nav viegls. Ļoti daudzus no mums pārņem depresija, bailes, nemiers, panika, pat dusmas un naids. Šobrīd, vairāk kā jebkad, mums ir jānāk kopā un jāveido līdzīgi domājošu cilvēku grupas, lai kopīgiem spēkiem spētu iziet šim laikam cauri.

Baiba Baika stāsta par sevi:

Saucu sevi par dvēseļu pavadoni un Dievu Augu skolnieci, arī ceļotāju fiziskajā un apziņas telpās. Kādā no ceļojumiem apziņā, mana vecvecmāmiņa, zāļu sieva un baltā ragana, ļāva man pavērt viņas ‘zālīšu un vārdu grāmatu’, kurā bija arī Mušmires tējas recepte. Tā sākās mans ceļš pie apziņu paplašinošajiem augiem un sēnēm. Aicinājums palīdzēt dvēselēm pāriet Upi, nāca studējot Anglijā Kenterberijas universitātē Dievu Augu izraisītus izmainītus apziņas stāvokļus un to pozitīvo ietekmi uz garīgo veselību. Pirms- un pēcnāves fiziskās un praktiskās lietas apguvu Anglijā, iegūstot dzīves beigu aprūpes sertifikātu. Garīgo dimensiju šim darbam dod mana skolotāja Felicity Warner un viņas Dvēseļu Pavadoņu Skola. Dziļāku izpratni par augu medicīnu dzīves beigu posmam šobrīd apgūstu pie klīniskajām herbālistēm Fiona Heckels un Karen Lawton. Kas zina, cik tāls vai tuvs mans galamērķis? Esmu sapratusi, ka ir laiks dalīties ar citiem tajā, ko esmu piedzīvojusi, pieredzējusi, sasniegusi, iemācījusies un praktizēju. Kā māca viena no manām skolotājām:  “Ja tevī dziļi iekšā dzīvo dziesma, deja, dzejolis, glezna, grāmata, stāsts, neturi to tur! Dalies, lai dotu savu artavu Zemes dziedināšanā.”

18.03.2022 *ONLINE* Sarkanā mušmire *Seminārs*
03.03.2022 HATHA JOGAS nodarbības *KLĀTIENĒ*