Otrais vebinārs ciklā “NĀVES NOSLĒPUMS”

Ieskatīsimies, kas ir Upes otrā krastā, izmantojot seno mistēriju un rituālu pierakstus un modernās zinātnes ārpus ķermeņa un tuvas nāves pieredzes pētījumus.

PIETEIKTIES:    Pieteikuma anketa

  • Norises laiks 24.03. 2022. gads
  • Nodarbības maksa 22 eiro
  • Norises laiks 18.30 – 20.30
  • Norises telpa: Zoom platforma

Šajā 2 stundu garajā seminārā mēs:

Lekciju cikls sastāvēs no 3 vebināriem, kur izskatīsim Kosmiskās Apziņas, katra indivīda apziņas un sakrālo augu medicīnisko saistību. Pavērsim priekškaru nāves noslēpumam un runāsim par sagatavošanos dvēseles svētākajai iniciācijai. Redzēsim kā augu spēks ietekmē iekšējās atklāsmes un apziņas paplašināšanas procesu. Tas ir ceļš uz paštransformāciju, uz fizisko un garīgo veselību.

Trešais vebinārs “Laika Rats un mūžīgā atgriešanās” 21.04.22.

Katrs jauna gada sākums ir kā simbols jaunām iespējām un pārmaiņām. Mēs visi iesākot gadu, vēlamies mainīties, vēlamies, lai mūsu dzīves sakārtotos, lai mēs būtu stiprāki, veseli, pārliecināti par sevi, mierīgāki un laimīgāki.

Lai tas tā notiktu, mums nepietiek tikai ar vēlēšanos. Ir jāsāk darbs ar sevi! Mums jāmācās savienoties ar to lielo un neizsmeļamo potenciālu, kas atrodas mūsu smadzenēs – apziņas spēku. To atverot un paplašinot, mēs personīgi saskaramies ar Dzīves, Nāves un Pārdzimšanas noslēpumu. Mēs piedzīvojam dziļu transformāciju, kas pārveido mūsu attieksmi pret dzīvi pašos pamatos un sniedz paliekošu līdzsvaru un mieru. Vēl vairāk, to izmantojot, mums paveras jauni ceļi un iespējas!

Pasaulē ir dažādas prakses, kas palīdz sasniegt šo apziņas stāvokli – meditācijas, mūzika un skaņa, transa dejas, šamaniskās bungas, lūgšanas, šamaniskais pirts rituāls, hipnoze, utt. Viens no spēcīgākajiem līdzekļiem, kas sniedz tūlītēju pieredzējumu un uztveres izmaiņu, ir Sakrālie Augi un Sēnes.

Pasniedzēja BAIBA BAIKA

Tā Baiba stāsta par sevi:

Saucu sevi par dvēseļu pavadoni un Dievu Augu skolnieci, arī ceļotāju fiziskajā un apziņas telpās. Kādā no ceļojumiem apziņā, mana vecvecmāmiņa, zāļu sieva un baltā ragana, ļāva man pavērt viņas ‘zālīšu un vārdu grāmatu’, kurā bija arī Mušmires tējas recepte. Tā sākās mans ceļš pie apziņu paplašinošajiem augiem un sēnēm. Aicinājums palīdzēt dvēselei pāriet Upi, nāca studējot Anglijā Kenterberijas universitātē Dievu Augu izraisītus izmainītus apziņas stāvokļus un to pozitīvo ietekmi uz garīgo veselību. Pirms- un pēcnāves fiziskās un praktiskās lietas apguvu Anglijā, iegūstot dzīves beigu aprūpes sertifikātu. Garīgo dimensiju šim darbam dod mana skolotāja Felicity Warner un viņas Dvēseļu Pavadoņu Skola.Dziļāku izpratni par augu medicīnu dzīves beigu posmam šobrīd apgūstu pie klīniskajām herbālistēm Fiona Heckels un Karen Lawton. Kas zina, cik tāls vai tuvs mans galamērķis? Esmu sapratusi, ka ir laiks dalīties ar citiem, ko esmu piedzīvojusi, pieredzējusi, sasniegusi, iemācījusies un praktizēju. Kā māca viena no manām skolotajām: “Ja tevī dziļi iekšā dzīvo dziesma, deja, dzejolis, glezna, grāmata, stāsts, neturi to tur! Dalies, lai dotu savu artavu Zemes dziedināšanā.”

21.04.2022 *ONLINE* Kosmiskā apziņa un nāves noslēpums * Vebināru cikls*
18.03.2022 *ONLINE* Sarkanā mušmire *Seminārs*