Arī šovasar aicinām mācību centra “Saskarsme” izbraukuma vasaras nometnē, Latvijas pļavu un mežu vidienē! Šis jau būs 5. Zvaigžņu salidojums, šoreiz  atpūtas kompleksā Valmoniras!

DIVAS DIENNAKTIS 22.07 – 24.07 – notiks ikgadējā nometne gan Mācību centra Saskarsme audzēkņiem, gan jebkuram interesentam, kurš vēlas papildināt vai uzsākt jaunas zināšanas ezotēriskajās praksēs, astroloģijā, dzimtas tēmas izzināšanā un daudzās citās tēmās. Jūs gaida lekcijas, dažādas prakses gan telpās, gan pie dabas, enerģētiskie vingrinājumi,  gongu skaņas vai vienkārši atpūta pie dabas.

Pieteikties: https://forms.gle/3jVC7FM3ftPiNqZ69

BŪS:

 • Interesantas lekcijas
 • Neparastas nodarbības dabā
 • Gājiens mežā pēc spēka avotiem
 • Kopīga radīšana krāsu terapijā
 • Enerģētiskie vingrojumi
 • Pirts un dabas smaržas
 • Gongu vakars
 • Ugunskurs

Uzzināsim, kas ir apiterapija, runāsim par latviešu laika maģijas noslēpumiem mūsdienās, zīmēsim katrs savu astromandalu, radīsim kopdarbu neirografikas stilā un darīsim daudz citu interesantu lietu.

NOMETNES PASNIEDZĒJI:
Ingūna Zeltiņa – astroloģe, “Saskarsmes” vadītāja, atklās astromandalu zīmēšanas noslēpumus

Marija Sils – mākslas un dabas dziedniecības meistare, vedīs mežā un krāsu pasaulē

Ilmārs Jargāns – apiterapeits, stāstīs par medus un citu bišu produktu lietošanu veselībai

Ilvija Melne – mūsdienu latvisko tradīciju kopēja, runās par laika ritu nozīmi katra cilvēka dzīvē

Iveta Kursiša – dziedniece aromterapeite, vadīs dabisko lūpu spīdumu gatavošanas meistarklasi
Dace Laksberga – ezotēriķe numeroloģe, ierādīs, kā veidot individuālo numeroloģisko grafiku
Ingrīda Bondare – atkarību dziedinātāja, atklās – kas aiz dažādām atkarībām slēpjas

Dace Sofy – jaunā laika ezotēriķe, stastīs par mūsdienu pasaules procesiem

Ramona Pole – veselības vingrošanas vadītāja, kustinās mūsu miesu un garu

Jolanta Zeltiņa –gongu meistare, peldinās mūs gongu skaņās

Marika Zelča – Čerāne veseluma konsultante, pēc izglītības filosofe, garīgā līdzgaitniece un mediķe. Runās par dzīvesveidu, kas palīdz uzturēt labu veselību, par steigas postošo dabu un kāpēc vajag pateikties savām slimībām.

 • PASNIEDZĒJU PIEDĀVĀJUMIEM seko līdzi šī pasākuma Facebook diskusijas sadaļā, kur tos pakāpeniski pavisam drīz publicēsim.
 • BRĪVAJĀ LAIKĀ varēsiet baudīt sauli un dabu!
 • PAPILDUS būs pirtiņa, par atsevišķu samaksu tiem, kas to gribēs izmantot.

TIKSIMIES Plakanciemā, viesu namā “Valmoniras” 22.jūlijā no 20.00, atvadīsimies 24.jūlijā 20.00.

“Valmoniras” ir 50 ha liela bioloģiska saimniecība klusā meža vidū, Rīgas tuvumā, kur iespējams brīnišķīgi atpūsties. Iespējama nakšņošana gan atsevišķās mājiņās, gan istabās, vizināšanās ar laivu un SUP dēļiem. Iespējams arī apskatīt mājdzīvniekus – kazas, govis, cūkas, vistas u.c.  Teritorijā ir izkoptas meža takas, futbola un badmintona laukumi, kā arī āra trenažieri.

Darbosimies pamatā ārā, bet lietus laikam mums sagatavota plaša zāle. Viesu namā ir mežs, dīķis, nojumes un visādi citādi mums piemērota, teritorija, slēpta svešām acīm. Ir kur likt auto un celt teltis. 

NAKSŅOŠANA:

 • M variants – atsevišķā divvietīgā mājiņā  (vairs nav pieejams)
 • A variants – istabiņās pa 2 – 3 cilvēkiem
 • B variants – guļvietas lielākā guļamtelpā
 • C variants – savā teltī vai auto

(teltīs gulētājiem kopējās telpas, labierīcības un duša būs pieejamas)

Vietu skaits istabiņās ir ierobežots, piesakieties savlaicīgi!

DALĪBAS MAKSA ietver 2 dienu piedalīšanos nodarbībās, materiālus, nakšņošanu, 3x dienā ēšanu (pēc izvēles ar gaļas vai veģetāru ēdienu) :

 • M variants = 175,- e (vairs nav pieejams)
 • A variants = 155,- e
 • B variants = 145,- e
 • C variants = 135,- e
 • 1 dienas viesi = 75,- eiro (bez nakšņošanas)

Izvēlēto vietu nometnē nodrošina priekšapmaksa 70,- eiro apmērā (guļvietu skaits ir ierobežots).
Neierašanās gadījumā priekšapmaksu neatgriežam, bet to var izmantot kāda cita m/c Saskarsme pasākuma apmeklēšanai.

 • LĪDZI JĀŅEM:
 • 1) apģērbs dažādiem laika apstākļiem
 • 2) sedziņa / paklājiņš un / vai plediņš sēdēšanai 
 • 3) personīgie pieraksti 
 • 4) krāsainie zīmuļi astromandalas zīmēšanai / un flomasteri
 • 5) tiem, kas ies pirtī – pirtslietas un dvielis
 • 6) peldlietas (ir peldams dīķis)
 • 7) tuvumā nav veikala – savus personīgos našķus ņemam līdzi uzreiz
 • 8) atvērts prāts un sirds! 

Var ņemt līdzi bērnus saprātīgā vecumā, ja tie Jums pašiem netraucēs darboties ar sevi. Par sava bērna drošību un veselību katrs atbild pats! Vecākiem par bērniem arī lūgums aizpildīt pieteikumus. Bērni maksā uzturēšanās maksu 50% no attiecīgās vietas pilnās maksas.

Autobraucējiem – pie viesu nama ir plaša vieta automašīnu novietošanai, bet mēs ekoloģiskos nolūkos aicinām iespēju robežās braukt kopā vairākiem cilvēkiem no vienas vietas (līdzbraukšanas iespējas lūdzam atzīmēt pieteikšanās anketā). Uz Plakanciemu ir arī labas sabiedriskā transporta iespējas, var braukt ar autobusu. Attālums no Rīgas centra 33 km.

PIETEIKTIES šeit:  https://forms.gle/3jVC7FM3ftPiNqZ69

Dalība nometnē garantēta PĒC anketas aizpildīšanas UN priekšapmaksas saņemšanas!

Saziņai tālrunis: 29393605 (Marija), 29458969 (Ingūna),
e-pasts: saskarsmecentrs@gmail.com

NOSACĪJUMI
• Pasākuma laikā reizēm notiks fotografēšana. Foto materiālus visiem izsūtīsim, pie viena dodot iespēju apstiprināt, ka tos, kuros esat redzami, var vai nevar publicēt.
• Nodarbību laikā enerģētiskai tīrībai lūgsim telefonos izslēgt gan skaņu, gan interneta un bluetooth signālus.

Uz tikšanos vasarā!


Un tā informācija par pasniedzējiem un nodarbību tēmām:

INGŪNA ZELTIŅA – Mācību centra Saskarsme vadītāja, astropsihologs, tarologs

Tēma: Dzimšanas dienas mandala

Zīmēsim savu personīgo mandalu pēc dzimšanas dienas datuma. Šāda dzimšanas dienas mandala ir individuāls grafiskais zīmējums, kas palīdz atrast savu dzīves misiju un vienlaicīgi ir kā talismans īpašniekam. Tā arī atbrīvo cilvēku no iekšējiem blokiem, piesaista laimi un veiksmi. Ikviens var aprēķināt šādu mandalu ar formulas palīdzību, bez īpašām zināšanām. Atkarībā no dzimšanas datuma modeļi mainās līdz nepazīšanai, kas vēlreiz pārliecina, ka Visums mūs visus ir radījis ļoti atšķirīgus.


DACE LAKSBERGA – ezotēriķe, numeroloģe, Reiki meistare

Tēma: Dzīves kvalitātes grafika izveide

Ziema vai vasara – Numeroloģija vienmēr noderīga un interesanta! Šajā tikšanās reizē izzināsim Dzīves kvalitātes grafika izveidi. Pētīsim savu emocionālo stāvokli – prieku, laimi, apbrīnu, vilšanos, skumjas, nemieru, satraukumu, arī labklājības un komforta līmeni katram dzīves gadam visa mūža garumā. Uzzināsim rādītājus apmierinātībai ar viena vai otra gada rezultātiem.

Kā arī  – kopā izdziedāsim mantras savas dzīves notikumu harmonizācijai!


IVETA KURSIŠA – mediķis, ajūrvēdas medicīnas speciālists, praktizē ķermeniski orientēto terapiju, astropsihologs, aromterapijas un masāžas-pieskārieni pasniedzēja, “Veda Pulse” diagnostikas eksperte. 

Tēma: Gaisīgais skūpsts

Šī tēma mūs ievedīs skaistuma un aromātu pasaulē. Uzzināsim daudz interesanta par aromātiskajām eļļām un to dziednieciskajām īpašībām. Tāpēc baudīsim aromeļļu pasauli un izmantosim iespēju tās izsmaržot un pat izgaršot. Kā arī notiks meistarklase praktiskā nodarbība, kurā iemācīsimies sev pagatavot dziedniecisko lūpu balzāmu, lai lūpas būtu veselīgas un skaistas. Uzzināsim arī par lūpu kopšanu ikdienā.

Iveta māca kā dzīvot un atveseļoties, nesēžot poliklīnikās, kā izmantot to, ko mums dod daba – aromātus, eļļas, garšaugus un ārstniecības augus.  

Ja būs vēlēšanās, tad nometnē varēsiet iegūt sava enerģētiskā līmeņa īso grafisko attēlu pēc Veda Pulse sistēmas. Vēlamais ziedojums 5 eiro.


DACE  SOFY – ezotēriķe, apziņas terapeite, lasa lekciju ciklu “Cilvēka dvēsele”.

Tēma: Cilvēka pārejas process uz Ūdensvīra laikmetu

Paradigmas maiņa cilvēcei. Cilvēka psiholoģiskie un fiziskie procesi šajā periodā. Katra cilvēka unikalitāte un sfēriskais princips.


MARIKA ZELČA-ČERĀNE – veseluma konsultante, pēc izglītības filosofe, garīgā līdzgaitniece un mediķe.

Tēma: Fiziskais ķermenis – dvēseles mājvieta. Kā to iemīlēt?

Viss ir vienots, viss ir plūstošs un savā starpā saistošs. Ieklausoties savā labākajā draugā uz šīs planētas – Ķermenī, mūsu rīcībā ir visas nepieciešamās atbildes un resursi.  Taču realitātē cilvēki bieži neieklausās ķermeņa signālos un nereti ir pat vēl bīstamāk – ne tikai netiek izprasta ķermeņa valoda, bet cilvēks pats sevi nepieņem, nemīl un neciena, un izvēlas palikt upura lomā. Kas to izraisa? Kā emocijas un domas ietekmē mūsu šūnu bioķīmiju, mūsu izvēles un ikdienas paradumus?


ILMĀRS JARGANS – bitenieks, astrologs un tarologs, augu dziedniecības zinātājs

Tēma: Bite – Dieva kalponīte

Runāsim par dažādu bišu produktu izmantošanu dziedniecībā, vai ir iespējama sava bišu saime un bites pilsētā. Tāpat būs arī interesanti uzzināt par mītiem par alerģiju no dzēlieniem un bišu izzušanu. Bites skatījums no ezotērikas viedokļa un to, kāpēc bitenieks tiek godāts līdzīgi priesterim.

Būs degustācija!
Iespējama ciemošanās pie bitēm mežā!


ILVIJA MELNE – mācību centra “Saskarsme” pasniedzēja, Lenormand kāršu eksperte, laika maģijas un citu seno zināšanu pētniece.

Tēma – Laika ritu nozīme ikdienas dzīvē, darbu plānošanā un veiksmes piesaistīšanā.

Uzzināsiet par latviešu gadskārtu kalendāru, seno ķeltu kalendāru un seno baltu Artūra kalendāru – tajos svarīgākajiem laika pagrieziena punktiem, kuru enerģētiskais spēks būtiski ietekmē cilvēka dzīvi. Kuros gada periodos ar lielu jaudu īstenot savus sapņus un plānus, bet kuros nodoties iekšējās pasaules bagātināšanai? Kā izvēlēties piemērotāko dienu jaunam iesākumam, svarīgam dzīves notikumam, līguma parakstīšanai, pārrunām, lielam pirkumam?


 

RAMONA POLE – karjeras konsultante, psiholoģe; primaristikas meistare un diplomēta skolotāja; profesionāla deju skolotāja, vada atveseļojošo kustību un skaņu nodarbības.

Tēma – Prieka vingrojumi

Cilvēka ķermenis ir radīts kustībām, tādēļ vislabāk tas jūtas tad, kad regulāri nodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm. Jo vairāk laika tām tiks veltīts, jo lielāks būs ieguvums veselībai. Taču nevajag sevi pārslogot, visu var darīt ar prieku! Ir dažādas iespējas kā mēs sevi varam iepriecināt, tai skaitā, radot interesantus vingrojumus savam fiziskajam ķermenim.


JOLANTA ZELTIŅA – mācījusies skaņu meditācijas pie skolotājiem  Alicijas un Richarda Eiliakiem Lietuvā, studējusi mūzikas terapijas padziļināto kursu Ukrainas Nacionālajā Pedagoģiskajā Universitātē. Nodarbojas ar skaņas pētniecību- tās  pozitīvo iedarbību un ietekmi uz cilvēka apziņu un ķermeni. Gongs Jolantas dzīvē ir ienācis kā unikāla būtne, kura dziedina, relaksē un transformē viņu pašu. Šajā unikālajā pieredzē viņa dalās ar citiem, praktizējot skaņu meditācijas. 

Tēma – Gongi un meditācija 

Skaņas meditācijas būtība ir koncentrēties uz ieklausīšanos skaņā, tik tālu, ka tavs ES izgaist. Tu saplūsti ar skaņu, kura aizved Tevi uz vietu,  kur  Tevis vairs nav un Tu nonāc nebūtības stāvoklī. Tiek apstādināts nepārtrauktais domu process un Tevī dzimst radošais gars un cilvēciskās vērtības.

Nometnē piedāvās Tibetas dziedošo trauku masāžu. Tieši skaņa kopā ar trauku radīto vibrāciju uzlabo organisma iekšējās sekrēcijas dziedzeru darbību, veic tādu kā slēdža lomu starp simpātisko un parasimpātisko nervu sistēmu, atbrīvo dažādu veidu blokus. Pateicoties dziednieciskajai vibrācijai, kas iet cauri visam ķermenim, paaugstinās pašizveseļošanās iespējas, tiek izgaisināti bloki, uzlabojas cilvēka organisma imūnsistēma.

PIETEIKŠANĀS uz vietas nometnē. Ziedojums 25 eiro.


MARIJA SILS – Sistēmiskā šamane, dabas dziedniece, enerģētisko, garīgo un mākslas prakšu meistare. Marijas dzīve rit Uguņos, neskartas dabas vidū, Garu un Spēku vadībā, bet savulaik ir iegūta gan grafiskās mākslas augstākā izglītība, gan izietas dažādu dziedniecības un psihoterapeitisko prakšu studijas.  Marijas darba pamatmetode pēdējā laikā ir sistēmiskā lauka kārtošana, bet šoreiz piedāvājumā būs kas cits:

Tēma – Meža un augu spēks

Iesim dabā – nepļautās pļavās un Valmoniru apkārtnes mežos, lai iepazītu tos augus, kas tur atrodami, lai iemācītos tos uzrunāt un sadzirdēt. Daba vienmēr ir par veselumu, par ritmu un kārtību, par jaunā atnākšanu un  vecā aiziešanu… Nodarbībā varēsiet iemācīties speciālu elpošanas veidu, kas ļauj katram cilvēkam jebkurā vietā atrast tajā mirklī visatbilstošākos augus sava veseluma atgūšanai.

Tēma – Krāsu terapija kopradīšanā

Krāsas un līnijas vienmēr nes kādu enerģiju – tāpēc mēs tās redzam un tāpēc tās uz mums iedarbojas. Kopējā lielā attēla radīšana notiks visas nometnes laikā, izmantojot dažādas zīmēšanas tehnikas – kāda nu kuram tuvāka. Zīmēšana būs abstrakta, tai nav nepieciešamas iemaņas zīmēšanā, jo daba runās caur katru no mums, ļaujot ievīt savu devumu kopējā dziedinošo krāsu tīmeklī.


INGRĪDA BONDARE – Praktiķe. Fizioterapeite, pēta visādas fiziskā ķermeņa dziedināšanas metodes. Sistēmisko uzstādījumu konsultante. Par sevi var teikt – ka ir ceļā. Kad nezina atbildes, tad bungo. Šobrīd mācās pie  Genādija Krahmaļuka, kur turpina padziļināti iet procesos un apgūst ķermeņa dziedināšanas psihosomatikas kursu. Spēj redzēt dažreiz arī cilvēka ceļu, svarīgākos viņa dvēseles pieredzes notikumus, spēku un atjaunošanos. Bet tas notiek pats no sevis. Lielākais resurss, kur viņa atgūst spēkus un uzlādējas, ir Jūra un Mežs.

Tēma – Atkarības

Runāsim par atkarību veidiem un cēloņiem, līdzatkarību. Disfunkcionālo ģimeņu bērnu lomas ģimenē – liksim kopējā laukā. Noliegums un 12 soļu programmas.


 

10.06 -12.06 Sistēmisko sakārtojumu vasaras nometne "Dzīves upe"
30.07 - 31.07 Ģimenes nometne JOGA un PAŠAIZSARDZĪBA